České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Erra AILA Vysoká skříňka s košem na prádlo

!Zboží má 8 variant

Zvolená varianta:

Stranová varianta: levá

Barevné provedení: bílá/ stříbrná

sleva
20 %

původně 7 990,- Kč

6 392,- Kč

akcenovinka

Stále oblíbenější nábytkové řešení pro moderní koupelnu, tedy vysokou závěsnou skříňku obsahující ve spodní části výklopný koš na prádlo, naleznete i v příjemné nábytkové sérii Erra AILA. Zatímco horní dvířka ukrývají klasický úložný oddíl se dvěma policemi, za spodními výklopnými dvířky se nalézá zmíněný prádelní koš - co více si pro snadné udržení pořádku ve Vaší koupelně přát.

Rafinovaně pojatá série Erra AILA - to je elegantní koupelnový nábytek v jemném secesním ladění, které se dokonale hodí ke špičkovým mramoritovým umyvadlům LINN. Čela jednotlivých skříněk jsou zhotovena z lakovaných MDF desek, které nabízejí vysokou pevnost a odolnost v náročných podmínkách koupelnového interiéru. Jednotlivá barevná porovedení (na výběr ze pěti designových kombinací) nám dají odpoutat se od každodenní všednosti a vznést se do výšin designové moderny. Koupelnový nábytek AILA, to však není jen vytříbený design - opomenuta nezůstává ani užitná hodnota a praktičnost každého detailu - ať už jde o tvarování, odkládací plochy či kvalitní zpomalovací panty. Nechte svoji koupelnu promluvit v rytmu série Erra AILA...

Série koupelnového nábytku Erra jsou trefou do černého téměř pro každého zákazníka - z kvalitního zázemí tradičního a silného českého výrobce vycházejí špičkové produkty, které zaujmou jak vynikající kvalitou zpracování, tak u nábytku pochopitelně tím nejdůležitějším - designem a působivým estetickým účinkem. Díky širokému spektru designových pojetí není problém zvolit si přesně ten interiérový koncept, který ideálně odpovídá ladění a prostorovým dispozicím Vaší koupelny. Stylová sladěnost jednotlivých nábytkových prvků je v tomto případě samozřejmostí. Doplnit takto koncipované řady koupelnové nábytku o další zařizovací předměty, zejména sanitární keramiku, baterie či koupelnové doplňky, je hračka.

Český značkový výrobce ERRA již více než deset let produkuje pro tuzemsko i zahraniční trhy kvalitní koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení. V nabídkovém portfoliu společnosti, které se vyznačuje velkou produktovou pestrostí, nalezneme desítky vlastních designových sérií koupelnového nábytku, sledujících jak módní minimalistické tendence současných koupelnových interiérů, tak i retro styl nebo takzvanou koupelnovou klasiku. Veškerý nábytek je vyroben v České republice a dodává se ve složeném stavu. Vysokou životnost a užitnou hodnotu nábytku ERRA zaručují používané kvalitní materiály s širokou škálou barevných provedení v umělé dýze nebo lakovaném MDF. Pracovní mycí a odkládací desky jsou z umělého kamene Rockstone. Mezi detaily, které zpříjemňují každodenní užívání, patří i tiché a bezpečné zavírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED-diodami. Produkci ERRA doplňují nástěnná, nábytková i toaletní zrcadla, nábytkové galerky do koupelen a designová elektrická svítidla pro osvětlení zrcadel a galerek. České koupelny doporučují výrobky ERRA Vaší pozornosti.

výrobce

Erra

kód výrobku

55649

horizontální hloubka

30 cm

šířka

35 cm

výška

140 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.