České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Erra AILA Vysoká skříňka

!Zboží má 9 variant

Zvolená varianta:

Stranová varianta: levá

Barevné provedení: bílá/ stříbrná

sleva
20 %

původně 6 490,- Kč

5 192,- Kč

akcenovinka

Dokonalý design, preciznost provedení, dostatečný úložný prostor, spolehlivé panty s bržděným chodem, stylové úchytky... - výčet předností vysoké koupelnové skříňky z nábytkové série Erra AILA rozhodně nepatří k nejkratším, což jen a jen dokládá vysoké ambice tohto poctivého kusu koupelnového nábytku, jakož i celé série. Pokud se pro skříňku AILA, dostupnou ve pěti barevných variantách,  rozhodnete, určitě nebudete litovat.

Rafinovaně pojatá série Erra AILA - to je elegantní koupelnový nábytek v jemném secesním ladění, které se dokonale hodí ke špičkovým mramoritovým umyvadlům LINN. Čela jednotlivých skříněk jsou zhotovena z lakovaných MDF desek, které nabízejí vysokou pevnost a odolnost v náročných podmínkách koupelnového interiéru. Jednotlivá barevná porovedení (na výběr ze pěti designových kombinací) nám dají odpoutat se od každodenní všednosti a vznést se do výšin designové moderny. Koupelnový nábytek AILA, to však není jen vytříbený design - opomenuta nezůstává ani užitná hodnota a praktičnost každého detailu - ať už jde o tvarování, odkládací plochy či kvalitní zpomalovací panty. Nechte svoji koupelnu promluvit v rytmu série Erra AILA...

Série koupelnového nábytku Erra jsou trefou do černého téměř pro každého zákazníka - z kvalitního zázemí tradičního a silného českého výrobce vycházejí špičkové produkty, které zaujmou jak vynikající kvalitou zpracování, tak u nábytku pochopitelně tím nejdůležitějším - designem a působivým estetickým účinkem. Díky širokému spektru designových pojetí není problém zvolit si přesně ten interiérový koncept, který ideálně odpovídá ladění a prostorovým dispozicím Vaší koupelny. Stylová sladěnost jednotlivých nábytkových prvků je v tomto případě samozřejmostí. Doplnit takto koncipované řady koupelnové nábytku o další zařizovací předměty, zejména sanitární keramiku, baterie či koupelnové doplňky, je hračka.

Český značkový výrobce ERRA již více než deset let produkuje pro tuzemsko i zahraniční trhy kvalitní koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení. V nabídkovém portfoliu společnosti, které se vyznačuje velkou produktovou pestrostí, nalezneme desítky vlastních designových sérií koupelnového nábytku, sledujících jak módní minimalistické tendence současných koupelnových interiérů, tak i retro styl nebo takzvanou koupelnovou klasiku. Veškerý nábytek je vyroben v České republice a dodává se ve složeném stavu. Vysokou životnost a užitnou hodnotu nábytku ERRA zaručují používané kvalitní materiály s širokou škálou barevných provedení v umělé dýze nebo lakovaném MDF. Pracovní mycí a odkládací desky jsou z umělého kamene Rockstone. Mezi detaily, které zpříjemňují každodenní užívání, patří i tiché a bezpečné zavírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED-diodami. Produkci ERRA doplňují nástěnná, nábytková i toaletní zrcadla, nábytkové galerky do koupelen a designová elektrická svítidla pro osvětlení zrcadel a galerek. České koupelny doporučují výrobky ERRA Vaší pozornosti.

výrobce

Erra

kód výrobku

55635

horizontální hloubka

18 cm

šířka

40 cm

výška

140 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.