České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Erra KLÁRA Dvojumyvadlová skříňka

Zvolená varianta:

Šířka: 115 cm

Provedení: bílá

sleva
50 %

původně 22 040,- Kč

10 990,- Kč

akcenovinka

Čtveřice prostorných zásuvek a rozměry přesně odpovídající nabízeným mramoritovým dvojumyvadlům - dvojumyvadlová závěsná skříňka ze série Erra KLÁRA dokáže být ve správný čas na správném místě, tedy co nejdříve ve Vaší koupelně, a zůstat tam k Vaší plné psokojenosti.

Atraktivní řada koupelnového nábytku Erra KLÁRA sází zejména na horizontální orientaci proporcí a také na stylovou kontrastní kombinaci obou nabízených dekorů (bílý lak či dekor wenge) s rámečkem z leštěného hliníku, sloužícím zároveň coby zpevňující prvek, zvyšující odolnost hran proti oděru. Nábytek KLÁRA svým tíhnutím k čistým přímým liniím zosobňuje stále oblíbenější kubistický přístup ke koupelnovému designu. Závěsná konstrukce jednotlivých prvků jednak usnadňuje úklid v koupelně, jednak přímo vybízí  k použití na zemi stojících dekoračních předmětů. Kolekce Erra KLÁRA nabízí svěží a esteticky vytříbený způsob, jak v koupelně spojit krásu s užitkem.

Série koupelnového nábytku Erra jsou trefou do černého téměř pro každého zákazníka - z kvalitního zázemí tradičního a silného českého výrobce vycházejí špičkové produkty, které zaujmou jak vynikající kvalitou zpracování, tak u nábytku pochopitelně tím nejdůležitějším - designem a působivým estetickým účinkem. Díky širokému spektru designových pojetí není problém zvolit si přesně ten interiérový koncept, který ideálně odpovídá ladění a prostorovým dispozicím Vaší koupelny. Stylová sladěnost jednotlivých nábytkových prvků je v tomto případě samozřejmostí. Doplnit takto koncipované řady koupelnové nábytku o další zařizovací předměty, zejména sanitární keramiku, baterie či koupelnové doplňky, je hračka.

Český značkový výrobce ERRA již více než deset let produkuje pro tuzemsko i zahraniční trhy kvalitní koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení. V nabídkovém portfoliu společnosti, které se vyznačuje velkou produktovou pestrostí, nalezneme desítky vlastních designových sérií koupelnového nábytku, sledujících jak módní minimalistické tendence současných koupelnových interiérů, tak i retro styl nebo takzvanou koupelnovou klasiku. Veškerý nábytek je vyroben v České republice a dodává se ve složeném stavu. Vysokou životnost a užitnou hodnotu nábytku ERRA zaručují používané kvalitní materiály s širokou škálou barevných provedení v umělé dýze nebo lakovaném MDF. Pracovní mycí a odkládací desky jsou z umělého kamene Rockstone. Mezi detaily, které zpříjemňují každodenní užívání, patří i tiché a bezpečné zavírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED-diodami. Produkci ERRA doplňují nástěnná, nábytková i toaletní zrcadla, nábytkové galerky do koupelen a designová elektrická svítidla pro osvětlení zrcadel a galerek. České koupelny doporučují výrobky ERRA Vaší pozornosti.

výrobce

Erra

kód výrobku

56302

horizontální hloubka

45 cm

šířka

115 cm

výška

30 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.