České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Erra RIANA Vysoká skříňka (široká)

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Barevné provedení: bílá mat/dub starmood

sleva
20 %

původně 6 290,- Kč

5 032,- Kč

akcenovinka

Klasický trumf z českých dílen Erra - závěsná skříňka z nábytkové série RIANA perfektně doplní Váš koupenový interiér a poskytne cenné místo pro Vaše věci - od ručníků a kosmetiky až po oblíbené čtivo. Skříňka o výšce 140 cm je nabízena v levé i pravé stranové variantě.

Přímé linie a dokonale hladké plochy, kontrastní spojení bílých čel a dvířek s bočnicemi v provedení dub starmood nebo zebráno. Bezúchytkově řešené otvírání... - série Erra RIANA je tu! Samozřejmostí je systém automatického dovírání pohyblivých elementů, stejně jako vysoce kvalitní provedení.

Série koupelnového nábytku Erra jsou trefou do černého téměř pro každého zákazníka - z kvalitního zázemí tradičního a silného českého výrobce vycházejí špičkové produkty, které zaujmou jak vynikající kvalitou zpracování, tak u nábytku pochopitelně tím nejdůležitějším - designem a působivým estetickým účinkem. Díky širokému spektru designových pojetí není problém zvolit si přesně ten interiérový koncept, který ideálně odpovídá ladění a prostorovým dispozicím Vaší koupelny. Stylová sladěnost jednotlivých nábytkových prvků je v tomto případě samozřejmostí. Doplnit takto koncipované řady koupelnové nábytku o další zařizovací předměty, zejména sanitární keramiku, baterie či koupelnové doplňky, je hračka.

Český značkový výrobce ERRA již více než deset let produkuje pro tuzemsko i zahraniční trhy kvalitní koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení. V nabídkovém portfoliu společnosti, které se vyznačuje velkou produktovou pestrostí, nalezneme desítky vlastních designových sérií koupelnového nábytku, sledujících jak módní minimalistické tendence současných koupelnových interiérů, tak i retro styl nebo takzvanou koupelnovou klasiku. Veškerý nábytek je vyroben v České republice a dodává se ve složeném stavu. Vysokou životnost a užitnou hodnotu nábytku ERRA zaručují používané kvalitní materiály s širokou škálou barevných provedení v umělé dýze nebo lakovaném MDF. Pracovní mycí a odkládací desky jsou z umělého kamene Rockstone. Mezi detaily, které zpříjemňují každodenní užívání, patří i tiché a bezpečné zavírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED-diodami. Produkci ERRA doplňují nástěnná, nábytková i toaletní zrcadla, nábytkové galerky do koupelen a designová elektrická svítidla pro osvětlení zrcadel a galerek. České koupelny doporučují výrobky ERRA Vaší pozornosti.

výrobce

Erra

kód výrobku

RN087LP

horizontální hloubka

20 cm

šířka

40 cm

výška

140 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.