České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Aqualine Zrcadlo obdélníkové

!Zboží má 6 variant

Zvolená varianta:

Rozměry: 70 x 60 cm

sleva
13 %

původně 349,- Kč

304,- Kč

akcenovinka

V jednoduchosti je síla a v jednoduchosti je krása - obdélníková zrcadla Aqualine to dokazují ve všech svých rozměrových variacích - od drobečka s rozměry 45 x 30 cm až po 50 x 90 cm - zrcadla jsou dokonale rovná, čirá a bezvadně zpracovaná.

Člověk by si skoro myslel, že na interiérovém zrcadle není už co vymyslet. Chyba lávky! Široký sortiment koupelnových zrcadel Erra, který Vám České koupelny v jeho úplnosti předkládají, nepřestává přesvědčovat, že zrcadlo se může stát dokonalým užitným šperkem, pomyslnou korunou v království Vaší koupelny. Ve všech svých rozměrových, tvarových a funkčních proměnách (zdobená či naopak neokázale elegantní, s podsvícením i bez...) hýří zrcadla Erra originálními nápady, promyšleným designem a řemeslnou propracovaností, kterou jim mohou výrobky mnoha světových značek jen závidět. S koupelnovými zrcadly Erra se nebudete bát pohlédnout pravdě zpříma do očí.

AQUALINE je český distribuční koncept zařizovacích sanitárních předmětů, koupelnového vybavení a doplňků pro levné koupelny. Produkty sdružené pod touto komerční linií se vyznačují příznivým poměrem cena/kvalita/užitná hodnota a velmi dobrou dostupností. Ambicí linie AQUALINE rozhodně není konkurovat značkovým výrobcům, ale nabídnout cenově přijatelnou alternativu pro uživatele, kteří si drahé koupelnové vybavení buď nemohou dovolit nebo se z různých důvodů nepotřebují obklopit výhradně značkovými produkty.

výrobce

Aqualine

kód výrobku

22469

tvar

obdélník

šířka

60 cm

výška

70 cm

rám

ne

fazeta

ne

dekor

ne

osvětlení

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.