České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Polysan SONATA Sprchová vanička

!Zboží má 12 variant

Zvolená varianta:

Rozměry: 100 x 100 cm

Poloměr zakřivení: R500

Konstrukce: nožky

sleva
20 %

původně 6 190,- Kč

4 952,- Kč

akcenovinka

Sprchová vanička Polysan SONATA je s přehledem nejflexibilnějším modelem z výrobkového portfolia Polysan. S tak bohatou nabídkou rozměrových variant se na trhu jen tak nesetkáte; pozoruhodná je zejména možnost vybrat si vaničku ve verzích lišících se poloměrem zakřivení. Kombinovatelnost SONATY se sprchovými zástěnami je tak vskutku značná. Ošizena však nezůstává ani kvalita materiálu a řemeslného provedení - tak pro všechny výrobky Polysan.

SONATA se řadí do třídy nízkých vaniček - znamená to, že její korpus snadno nainstalujete téměř v rovině s podlahou, přičemž do úvahy připadají i další možnosti instalace, zejména osazení krycím panelem. Při hloubce pouhé 4 cm Vám vaničkový okraj při vstupu do sprchového koutu nemusí téměř vůbec překážet - při daném způsobu instalace se tak jedná v podstatě o bezbariérovou vaničku.

Akrylátové sprchové vaničky Polysan představují nejvyšší kvalitu v daném segmetu. Jsou vyráběny z litého akrylátu zpevněného sklolaminátem. Dno vaničky je vyztužené DTD deskou. Akrylát má velice hladký povrch s minimální možností uklouznutí, velmi dobře tlumí hluk dopadající vody a je stálobarevný. O robustní konstrukci vypovídá hmotnost vaniček (od 11 - 17 kg).

POLYSAN je český značkový výrobce sprchových vaniček i zástěn, dále koupacích i hydromasážních van, příslušenství a dalších sanitárních produktů. Základem firemní filosofie je vysoká úroveň kvality, provozní spolehlivosti a užitné hodnoty výrobků. Tradice od roku 1996, výrobní flexibilita a časté inovace produkce, společně s pravidelným uváděním novinek na přehlídkách a veletrzích řadí POLYSAN ke špičce tuzemských firem v oboru a ke stálicím na tomto trhu. Poskytovaná obchodní záruka na vaničky je 7 let od data prodeje.

výrobce

Polysan

kód výrobku

58411

tvar

čtvrtkruh

materiál

akrylát

konstrukce

samonosná-nožky

délka

100 cm

šířka

100 cm

poloměr zakřivení R

500 mm

výška

12.5 cm

sedací vanička

ne

hloubka

4 cm

Ø odpadního otvoru

90 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.