České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Area Ceramica NEAT Závěsný bidet

Zvolená varianta:

sleva
51 %

původně 8 190,- Kč

3 990,- Kč

akcenovinka

Závěsný bidet NEAT ze stejnojmenného keramického konceptu značky Area Ceramica se prezentuje typickým spojením rovných linií a zaoblených rohů - jedná se o vzhledově velmi podařený přístup, který navíc skvěle ladí s tvarovým pojetím závěsného klozetu, nalézajíícho se v naší nabídce rovněž.

Slovo neat znamená v angličtině úhledný, uhlazený, precizní - při pohledu na jednotlivé zástupce série sanitární keramiky NEAT od prestižního italského výrobce Area Ceramica je zřejmé, proč tato pozoruhodná kolekce dostala do vínku právě takové jméno. Designobé kontury každého výrobku NEAT jsou vedeny s pedantskou pečlivostí, příznačnou pro vyšší třídu sanitárních zařizovacích předmětů, do které se tato produktová linie zcela oprávněně řadí.

Značka Area Ceramica je novým pojmem ve světě sanitární techniky a koupelen. Tento mladý, dynamicky se rozvíjející italský výrobce se specializoval na relativně úzkou oblast vybrané exkluzívní sanitární keramiky, ale o to lepší nápady, originální přístupy i zcela nová designová řešení přináší ve své nabídce. Portfoliu produktů jednoznačně kralují umyvadla: klasická závěsná, rohová, k instalaci na desku i pod desku, vždy v několika elegantních výrobních sériích - od retro, přes tradiční tvary, až po skutečnou současnou modernu. Kolekce umyvadel jsou doplněny i designově sladěnými závěsnými klozety a bidety, za zmínku stojí i užitková série keramických sprchových vaniček. Potvrzuje se stará pravda, že když dva dělají totéž, není to totéž. Specialista to umí lépe! Vybrané produkty značky Area Ceramica - Made in Italy - máte nyní možnost prostřednictvím Českých koupelen zakoupit i na tuzemském trhu.

výrobce

Area Ceramica

kód výrobku

23330101

otvory pro baterii

1

horizontální hloubka

52 cm

šířka

34.5 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.