České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

SA-line BLOK 3 Kamenné umyvadlo

Zvolená varianta:

Provedení: korál

sleva
59 %

původně 7 350,- Kč

2 990,- Kč

akcenovinka

Nádherná kruhová umyvadla z přírodního kamene SA-line BLOK 3 jsou charakteristická zejména průměrem 45 cm při 11 cm výšky a širším "fazetovaným okrajem", který dodává těmto koupelnovým šperkům určeným k instalaci na umyvadlovou desku ještě exkluzivnější vzhled. Rozhodnete se raději tmavší matně modrý kámen, nebo sáhnete po leštěném korálu s výraznější kresbou? Je to na Vás...

Nová doba - nové materiály, řeklo by se. Ale opak je pravdou - prvotřídní kamenná umyvadla SA-line BLOK z nabídky Českých koupelen symbolizují návrat k legendární jistotě, ze které už za antiky čerpaly třeba starověké lázně, jejichž komfort není snadné překonat ani dnes. V případě kamenných umyvadel se jedná o mistrné spojení odvážného soudobého designu s materiály, které sehrávaly v udržování osobní hygieny důležitou roli od nepaměti.

Odlišit svoji koupelnu instalací designového kamenného umyvadla na desku je nyní tak snadné! Stoprocentně přírodní materiál lehce obstojí i v kontextu moderní koupelny - a to jak v hygienických, tak estetických ohledech. Kamenná kresba je příjemná pro oko a perfektně se pojí s decentními tóny obkladů a dlažby.  Navíc máte jistotu, že Vám v koupelně bude trůnit vždy jedinečný výrobek - kresba kamenné textury je totiž logicky u každého vyrobeného kusu unikátní a neopakovatelná.

Komerční distribuční koncept SA-line zahrnuje širokou nabídku koupelnového vybavení - především v kategoriích vodovodních baterií, sprchového programu, koupelnových doplňků, zrcadel, galerek, drobného koupelnového nábytku, drátěného programu a dalších od různých výrobců. Produkty konceptu SA-line jsou k dispozici nejen jako solitéry, ale především v designově zajímavých, vzhledově jednotných sériích. Nabízí se tak možnosti stylového řešení koupelen a sanitárních prostor a jejich vybavení drobnými zařizovacími předměty a doplňky v jednotném nebo vzhledově příbuzném hávu.

výrobce

SA-line

kód výrobku

2401-05

určení

umyvadlo

materiál

kámen

dvojumyvadlo

ne

typ

na desku

odkládací prostor

ne

tvar

kruh

otvor pro baterii

ne

šířka

45 cm

horizontální hloubka

45 cm

výška

11 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.