České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ravak CLASSIC MINI I Závěsné umývátko

Zvolená varianta:

sleva
28 %

původně 2 140,- Kč

1 541,- Kč

akcenovinka

Umývátko Ravak CLASSIC MINI vychází z klasického obdélníkového tvaru, jehož definované hrany jsou podpořeny užitým materiálem – litým mramorem. Umístění vodovodní baterie na umývátku na levou nebo pravou stranu lze ovlivnit jednoduše otočením korpusu o 180 stupňů.

Umývátko je na trhu unikátní svojí úspornou horizontální hloubkou (22 cm) - neční tedy příliš do prostoru, a snadno se tak vejde i na malé WC, případněš do dalších stísněnějších prostor. Umývátko MINI lze upevnit na stěnu buď za pomoci chromovaných konzolí, které mohou zároveň prakticky nahradit věšák na ručníky, nebo ho lze dokonce usadit na odpovídající skříňku ze série CLASSIC.

Obzvláště v kombinaci se stejnojmennou vanou (tu naleznete v nabídce Českých van) vynikne elegance a vysoká užitná hodnota umyvadel a umývátek Ravak CLASSIC. Jejich tvar a rozměry oceníte obzvláště v menších koupelnách, ale také všude tam, kde potřebujete dostatek odkládacího prostoru.

Výrobek je zhotoven ze stále oblíbenějšího progresivního materiálu - litého mramoru, tedy odlévané směsi práškového minerálu a polymerových pryskyřic. Litý (někdy také umělý) mramor, neboli mrmaorit, představuje v oblasti koupelnového vybavení nadčasovou volbu - díky svým mimořádným vlastnostem zaručuje výrobkům vysokou odolnost a velmi dlouhou životnost. Díky svým unikátním tepelně-izolačním vlastnostem nenachází v oblasti sanitární techniky v podstatě žádnou konkurenci - voda při kontaktu s litým mramorem chladne o poznání pomaleji než je tomu v případě konkurenčních materiálů. Jedná se o jasnou sázku na jistotu pro každou koupelnu, se kterou to myslíte opravdu vážně...

Značkové výrobky RAVAK jsou velmi populární - na stejnojmenného zeleného firemního maskota Žabáka si vzpomene téměř každý. V nabídkovém portfoliu největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě - tradiční české společnosti Ravak - nacházíme širokou paletu kvalitních sprchových koutů, vanových a sprchových zástěn, sprchových vaniček a akrylátových van, včetně hydromasážních. Kvalita výrobků, moderní výrobní technologie i nadčasovost designu všech produktů odrážejí současný rozmach oboru sanitární techniky. Přesvědčení o tom, že technická dokonalost je samozřejmostí, avšak teprve prvotřídní design otvírá nové dimenze užitné hodnoty výrobků, se stalo východiskem pro úzkou spolupráci firmy Ravak s návrhářským studiem DESIGN A STORZ, která vnesla cenné zkušenosti z oblasti automobilového designu do oboru sanitární techniky. Vysokou kvalitu všech výrobků Ravak garantuje mimo jiné certifikát ISO 9001:2000. Ravak v podání Českých van - pro Vaši koupelnu jen to nejlepší!

výrobce

Ravak

kód výrobku

XJD01140000

určení

umývátko

materiál

litý mramor

dvojumyvadlo

ne

typ

závěsné

odkládací prostor

ne

tvar

obdélník

otvor pro baterii

ano

šířka

40 cm

horizontální hloubka

22 cm

výška

11.4 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.