České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

SA-line SMART Závěsná police do sprchy

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 2 120,- Kč

1 696,- Kč

akcenovinka

Se sérií doplňků SMART budete mít vždy po ruce vše, co potřebujete. Nejrozmanitější mýdlenky a policové systémy jsou vyrobeny z kvalitní mosazi, čímž je zaručeno, že Vám budou dlouhodobě sloužit k Vaší plné spokojenosti. Poskytovaná záruka je toho důkazem. Ať již při večerním sprchování nebo při ranní hygieně, drátěné doplňky SMART Vám vždy dobře poslouží.

Rozměry: 17 x 70 x 26 cm

Komerční distribuční koncept SA-line zahrnuje širokou nabídku koupelnového vybavení - především v kategoriích vodovodních baterií, sprchového programu, koupelnových doplňků, zrcadel, galerek, drobného koupelnového nábytku, drátěného programu a dalších od různých výrobců. Produkty konceptu SA-line jsou k dispozici nejen jako solitéry, ale především v designově zajímavých, vzhledově jednotných sériích. Nabízí se tak možnosti stylového řešení koupelen a sanitárních prostor a jejich vybavení drobnými zařizovacími předměty a doplňky v jednotném nebo vzhledově příbuzném hávu.

výrobce

SA-line

kód výrobku

104702172

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.