České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Teiko ODEON Sprchová vanička

Zvolená varianta:

sleva
28 %

původně 4 590,- Kč

3 304,- Kč

akcenovinka

Sprchovou vaničku Teiko ODEON zdobí kromě praktické protiskluzové úpravy dna také její variabilita - díky obdélníkovému půdorysu o rozměrech 90x75 cm umožňuje osazení širokou škálou příslušně dimenzovaných zástěn. Pohyb ve vaniččce bude příjemný a díky protiskluzu také zcela bezpečný.

Česká společnost Teiko se od roku 1992 řadí k nejúspěšnějším výrobcům sanitární techniky v regionálním i evropském kontextu. Svědčí o tom nejen široké spektrum nabízených produktů (akrylátové vany, hydromasážní vany, sprchové vaničky, sprchové a vanové zástěny, sprchové boxy, masážní boxy, parní masážní boxy, umyvadla, bazény SPA a další výrobkové linie), ale také popularita značky Teiko u zákazníků. O standardu kvality, dokladované mimo jiné prestižním certifikátem ISO 9001:2000, mnohé vypovídá zejména používání špičkových akrylátových desek exkluzivní značky Lucite, bezpečnostních kalených skel, jakostních hliníkových profilů a dalších osvědčených sanitárních komponentů. Ještě před koupí tak víte, že se na Vámi vybraný výrobek z dílny Teiko budete moci plně spolehnout, což ještě podtrhuje výrobcem garantovaná záruka až 10 let od data prodeje. Na klidném spaní pak přidá vědomí, že vznikl s nejvyšší ohleduplností k životnímu prostředí (dle přísné normy ISO 14001).

výrobce

Teiko

kód výrobku

V132090N32T02001

tvar

obdélník

materiál

akrylát

konstrukce

k podezdění/zapuštění

protiskluzová úprava

Antislip

délka

90 cm

šířka

75 cm

poloměr zakřivení R

0 mm

výška

16 cm

sedací vanička

ne

hloubka

15 cm

Ø odpadního otvoru

52 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.