České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Polysan FUGA Obdélníková vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Instalace: vestavná

sleva
20 %

původně 12 670,- Kč

10 136,- Kč

akcenovinka

Harmonie perfektně laděných designových tónů, jemná legáta vnitřního vanového prostoru v kontrapunktu k břesknému fortissimuostře řezaných vnějších linií - Vana Polysan FUGA padne Vaší koupelně skvěle do noty. Její návrh dovedla k dokonalosti ruka zkušeného designéra tak, jako ruka geniálního komponisty v dřívějších dobách vedla melodie barokních skladeb.

Ve vaně FUGA se jako v symfonii snoubí nádhera nevšedního, dokonale symetrického osmihranného půdorysu s propracovaností prolisů korpusu a dna. S touto bezpříkladně pohodlnou vanou zabijete tak říkajíc dvě mouchy jednou ranou - opatříte svoji koupelnu zářivým klenotem, který na sebe zaručeně strhne pozornost, a zároveň si dopřejete bohatou porci cenově dostupného luxusu.

Ochuzeni nemusíte zůstat ani o možnost instalovat do vany masážní systém, případně si ji dovybavit z nabídky volitelného příslušenství. Ba co víc - díky velkoryse pojatému vnitřnímu prostoru a centrálně umístěnému odtoku v ní bez problémů najdou útočiště hned dvě dospělé osoby! Vana Polysan FUGA dokazuje, že i koupel se může stát nevšedním zážitkem...

 

VANA PRO DVA. Vany pro dva nabízejí dostatek prostoru pro pohodlnou koupel a příjemnou relaxaci dvou dospělých osob.

POLYSAN je český značkový výrobce koupacích i hydromasážních van, sprchových a vanových zástěn, sprchových vaniček, hydromasážních panelů, příslušenství a dalších sanitárních produktů. Základem firemní filosofie je vysoká úroveň kvality, provozní spolehlivosti a užitné hodnoty výrobků. Tradice od roku 1996, výrobní flexibilita a časté inovace produkce, společně s pravidelným uváděním novinek na přehlídkách a veletrzích řadí POLYSAN ke špičce tuzemských firem v oboru a ke stálicím na tomto trhu. Poskytovaná obchodní záruka na vany je 7 let od data prodeje.

výrobce

Polysan

kód výrobku

31111

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

180 cm

šířka

80 cm

výška

43 cm

objem

200 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.