České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Polysan MAMBA Asymetrická rohová vana

!Zboží má 8 variant

Zvolená varianta:

stranová varianta: levá

Délka: 160 cm

Instalace: vestavná

sleva
20 %

původně 11 320,- Kč

9 056,- Kč

akcenovinka

Elegance dravá a mrštná jako stejnojmenný africký had se Vám zakousne pod kůži a už Vás nepustí – bez vany Polysan MAMBA si lze napříště pobyt v koupelně jen těžko představit.

Hadí jedové zuby byste zde hledali marně – zato však záhy zpozorujete symetrickou dvojici opěrných prolisů, umocňujících komfortní ladění celého korpusu. Na asymetrické rohové vaně MAMBA zaujme také půlkruhová vanová police (nebo mělký vanový sedák, chcete-li), která nabízí dostatek prostoru pro všechny nezbytné koupelové propriety.

Vanu, kterou si můžete vybrat v jedné ze dvou délkových variant, lze dovybavit širokým spektrem volitelného přílušenství – za zmínku stojí zejména stylový krycí panel.

POLYSAN je český značkový výrobce koupacích i hydromasážních van, sprchových a vanových zástěn, sprchových vaniček, hydromasážních panelů, příslušenství a dalších sanitárních produktů. Základem firemní filosofie je vysoká úroveň kvality, provozní spolehlivosti a užitné hodnoty výrobků. Tradice od roku 1996, výrobní flexibilita a časté inovace produkce, společně s pravidelným uváděním novinek na přehlídkách a veletrzích řadí POLYSAN ke špičce tuzemských firem v oboru a ke stálicím na tomto trhu. Poskytovaná obchodní záruka na vany je 7 let od data prodeje.

výrobce

Polysan

kód výrobku

27111

druh

asymetrická

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

pravá/levá

délka

160 cm

šířka

95 cm

výška

44 cm

objem

230 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.