České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Vagnerplast PENELOPÉ BASIC Obdélníková vana

Zvolená varianta:

3 800,- Kč

akcenovinka

Akrylátová obdélníková vana Vagnerplast PENELOPÉ BASIC je léty osvědčený model, který patří ke kmenovému portfoliu výrobce.

Vyrábí se pouze v jediné rozměrové variantě, a sice 170 x70 cm. Je tedy určena k instalaci do středních a větších koupelen.

Koncept a design této pravoúhlé single vany jsou tradiční.

Velice výrazný je z okraje vany vystupující límec srpkovitého tvaru v zádové partii, který lze pro zvýšení pohodlí spočinutí při koupeli doplnit vhodným vanovým podhlavníkem.

Koupací prostor je v zádové i nožní partii zhruba stejně široký, zužuje se však mírně z obou stran ve středové části. Vzniklé středové miniostrůvky na okraji vany lze s výhodou využít pro instalaci stojánkové bateriové sady nebo (v případě masážní verze) pro umístění ovladačů masážního systému.

Zádová část koupacího prostoru má oválny tvar, nožní partie je rovná, se zaoblenými rohy.

Odtokový a přepadový otvor jsou umístěny tradičně v nožní části a v ose čela vany.

S výjimkou vystouplé zádové partie je okraj vany na zbylé části obvodu rovný, a proto vhodný pro instalaci vanové zástěny v nožní části.

Vana Vagnerplast PENELOPÉ BASIC je mělčí než podobné vany běžně bývají, má hloubku koupacího prostoru pouhých 40 cm. Tento parametr může být rozhodujícím argumentem pro výběr vany Vagnerplast PENELOPÉ BASIC při vybavování koupelny pro seniora, případně tělesně hendikepovaného uživatele.

Akrylátové vany Vagnerplast jsou vyráběny z vysoce kvalitních polymetylmetakrylátových desek Lucite a Altuglas. Materiál je plně probarvený v celé tloušťce, lesklý, stálobarevný, neporézní, má vysokou povrchovou pevnost, houževnatost, chemickou odolnost a je příjemný na dotek. Sortiment van se nabízí pouze v bílé barvě. Výškově nastavitelné nožky jsou součástí dodávky vany.

Vany Vagnerplast představují skvělou volbu pro Vaši koupelnu - tyto české výrobky zaujmou atraktivní cenou, poctivou volbou kvalitního akrylátu a precizním zpracováním - což dokazuje mimo jiné i skutečnost, že se jedná o výrobky, které právem nabízejí nadstandardní obchodní záruku.

Značka Vagnerplast je na českém trhu dobře známá a má za sebou více než osmnáctiletou tradici. Byl to právě Vagnerplast, který v devadesátých letech jako první vyráběl a nabízel  akrylátové vany a sprchové vaničky domácí provenience. Výrobkové portfolio se postupně rozšiřovalo a v současné době Vagnerplast disponuje komplexní nabídkou koupelnových zařizovacích předmětů jako jsou akrylátové koupací vany, hydromasážní vany, akrylátové nebo mramoritové sprchové vaničky, sprchové kouty, sprchové a vanové zástěny, hydromasážní panely a příslušenství - vše v ideální relaci kvality a ceny výrobků. Z dílny Vagnerplastu rovněž pochází unikátní patentovaný sanitární materiál KORALIT, který představuje revoluci v konstrukci netradičního koupelnového nábytku, oddělovacích sanitárních stěn, pracovních desek, apod. V katalogové nabídce naleznete vedle tradičních a léty osvědčených výrobků i inovace - kolekce novinek, kterými výrobce reaguje na současné trendy životního stylu a na aktuální tendence světového sanitárního designu. Společnost Vagnerplast má dlouholeté výrobní zkušenosti, je vybavena kvalitní technologií a je rovněž držitelem certifikátu systému řízení jakosti dle normy ISO 9001.

výrobce

Vagnerplast

kód výrobku

VPBA177PEN2E-01/NO

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

170 cm

šířka

70 cm

výška

40 cm

objem

200 l

hmotnost

19 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.