České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Vagnerplast CHARITKA Obdélníková vana

Zvolená varianta:

4 900,- Kč

akcenovinka

Akrylátová obdélníková vana Vagnerplast CHARITKA je na českém trhu se sanitární technikou dobře známá a v monoha domácnostech už léta spolehlivě slouží.

Patří k základnímu tradičnímu porfoliu v nabídce výrobce a je důkazem, že kvalitně navržená vana nepodléhá módním trendům, a své příznivce si nalezne v každé době.

Vana Vagnerplast CHARITKA vás okouzlí svým dokonalým anatomickým vytvarováním koupacího prostoru, které přímo zve k pohodlnému spočinutí při koupeli.

Prostorná single vana s půdorysnými rozměry 170 x75 cm byla navržena s ohledem na ergonometrická hlediska. Výrazný je opěrný límec s prolisem pro podhlavník, vystupující z okraje vany v zádové partii. Zkosení části obvodu koupacího prostoru v nožní části plynule přechází do vnitřního anatomického vytvarování pro paže podél obou delších stran.

Vana Vagnerplast CHARITKA je inspirující. Vychutnáte si v ní relaxační koupele po dlouhých únavných dnech a osvěženi budete opět s optimismem hledět do budoucna.

Akrylátové vany Vagnerplast jsou vyráběny z vysoce kvalitních polymetylmetakrylátových desek Lucite a Altuglas. Materiál je plně probarvený v celé tloušťce, lesklý, stálobarevný, neporézní, má vysokou povrchovou pevnost, houževnatost, chemickou odolnost a je příjemný na dotek. Sortiment van se nabízí pouze v bílé barvě. Výškově nastavitelné nožky jsou součástí dodávky vany.

Vany Vagnerplast představují skvělou volbu pro Vaši koupelnu - tyto české výrobky zaujmou atraktivní cenou, poctivou volbou kvalitního akrylátu a precizním zpracováním - což dokazuje mimo jiné i skutečnost, že se jedná o výrobky, které právem nabízejí nadstandardní obchodní záruku.

Značka Vagnerplast je na českém trhu dobře známá a má za sebou více než osmnáctiletou tradici. Byl to právě Vagnerplast, který v devadesátých letech jako první vyráběl a nabízel  akrylátové vany a sprchové vaničky domácí provenience. Výrobkové portfolio se postupně rozšiřovalo a v současné době Vagnerplast disponuje komplexní nabídkou koupelnových zařizovacích předmětů jako jsou akrylátové koupací vany, hydromasážní vany, akrylátové nebo mramoritové sprchové vaničky, sprchové kouty, sprchové a vanové zástěny, hydromasážní panely a příslušenství - vše v ideální relaci kvality a ceny výrobků. Z dílny Vagnerplastu rovněž pochází unikátní patentovaný sanitární materiál KORALIT, který představuje revoluci v konstrukci netradičního koupelnového nábytku, oddělovacích sanitárních stěn, pracovních desek, apod. V katalogové nabídce naleznete vedle tradičních a léty osvědčených výrobků i inovace - kolekce novinek, kterými výrobce reaguje na současné trendy životního stylu a na aktuální tendence světového sanitárního designu. Společnost Vagnerplast má dlouholeté výrobní zkušenosti, je vybavena kvalitní technologií a je rovněž držitelem certifikátu systému řízení jakosti dle normy ISO 9001.

výrobce

Vagnerplast

kód výrobku

VPBA170CHA2X-01/NO

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

170 cm

šířka

75 cm

výška

42 cm

objem

210 l

hmotnost

21.5 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.