České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Vagnerplast FLÓRA Asymetrická rohová vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

stranová varianta: levá

5 700,- Kč

akcenovinka

Pro malé koupelny a prostorově úsporné koncepty je navržena rohová asymetrická vana Vagnerplast FLÓRA 150 x 100 cm, která se dodává v levé a pravé stranové variantě. Tato vana, pojmenovaná po řecké bohyni rostlinstva, je léty prověřený a osvědčený model, který patří do základní sestavy portfolia výrobků Vagnerplast.

Vana Vagnerplast FLORA okouzluje svými dokonale oválnými tvary s plynulými přechody mezi koupacím prostorem, sedákem a okraji. Přestože patří mezi půdorysně malé vany, nepůsobí stísněně a dodá vaší koupelně harmonický a uklidňující vzhled.

Pozoruhodné a nikoli běžné je výškové odstupňování dna vany, které je hlubší v partii odtoku. Rozdíl výšky dna mezi zádovou  a nožní částí vany činí 2 cm.

Odtokový a přepadový otvor jsou umístěny klasicky - v čele nožní partie.

Velmi praktický je rohový sedák elegantního srpkovitého tvaru, který dobře poslouží při sprchování.

Vana je opatřena rovnými okraji bez výstupků nebo anatomických prolisů.

Věříme, že s vanou Vagnerplast FLÓRA uděláte dobrou zkušenost, a že Vám ve Vaší koupelně bude dobře sloužit!

Akrylátové vany Vagnerplast jsou vyráběny z vysoce kvalitních polymetylmetakrylátových desek Lucite a Altuglas. Materiál je plně probarvený v celé tloušťce, lesklý, stálobarevný, neporézní, má vysokou povrchovou pevnost, houževnatost, chemickou odolnost a je příjemný na dotek. Sortiment van se nabízí pouze v bílé barvě. Výškově nastavitelné nožky jsou součástí dodávky vany.

Vany Vagnerplast představují skvělou volbu pro Vaši koupelnu - tyto české výrobky zaujmou atraktivní cenou, poctivou volbou kvalitního akrylátu a precizním zpracováním - což dokazuje mimo jiné i skutečnost, že se jedná o výrobky, které právem nabízejí nadstandardní obchodní záruku.

Značka Vagnerplast je na českém trhu dobře známá a má za sebou více než osmnáctiletou tradici. Byl to právě Vagnerplast, který v devadesátých letech jako první vyráběl a nabízel  akrylátové vany a sprchové vaničky domácí provenience. Výrobkové portfolio se postupně rozšiřovalo a v současné době Vagnerplast disponuje komplexní nabídkou koupelnových zařizovacích předmětů jako jsou akrylátové koupací vany, hydromasážní vany, akrylátové nebo mramoritové sprchové vaničky, sprchové kouty, sprchové a vanové zástěny, hydromasážní panely a příslušenství - vše v ideální relaci kvality a ceny výrobků. Z dílny Vagnerplastu rovněž pochází unikátní patentovaný sanitární materiál KORALIT, který představuje revoluci v konstrukci netradičního koupelnového nábytku, oddělovacích sanitárních stěn, pracovních desek, apod. V katalogové nabídce naleznete vedle tradičních a léty osvědčených výrobků i inovace - kolekce novinek, kterými výrobce reaguje na současné trendy životního stylu a na aktuální tendence světového sanitárního designu. Společnost Vagnerplast má dlouholeté výrobní zkušenosti, je vybavena kvalitní technologií a je rovněž držitelem certifikátu systému řízení jakosti dle normy ISO 9001.

výrobce

Vagnerplast

kód výrobku

VPBA151FLA3LX-01/NO

druh

asymetrická

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

pravá/levá

délka

150 cm

šířka

100 cm

výška

43 cm

objem

180 l

hmotnost

22 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.