České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Vagnerplast SELÉNA 160 NEW Asymetrická rohová vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

stranová varianta: levá

6 100,- Kč

akcenovinka

Akrylátová asymetrická rohová vana Vagnerplast SELÉNA NEW 160 je novinkou, která inovovaným tvarem a vylepšeným konceptem navazuje na původní (dnes již nevyráběný) veleúspěšný model Vagnerplast SELÉNA 160. Nabízí se v levé nebo pravé stranové variantě a je zatím k dispozici pouze v délkové verzi 160 cm.

Vana Vagnerplast SELÉNA NEW 160 je elegantní a praktický model, který designéři přizpůsobili požadavkům moderního bydlení a současné koupelny. Od původní SELÉNY se liší plynulým ladným obloukem čela vany (především rovným náběhem hrany od vnějšího rohu zádové partie) a přepracovaným koupacím prostorem.

S rozměry 160 x 105 cm je vana Vagnerplast SELÉNA NEW 160 předurčena do naprosté většiny malých a středních koupelen. Může být umístěna v rohu nebo v nesouměrné nice.

Vana Vagnerplast SELÉNA NEW 160 udivuje skvělým využitím koupacího prostoru v daném půdorysu. Vnější okraje vany jsou z tohoto důvodu relativně velmi úzké.

Pohodlný koupací prostor má oválný vejčitý tvar se širokou zádovou částí a zužuje se směrem k nohám. Odtokový a přepadový otvor jsou umístěny tradičně - v nohách a v čele nožní partie.

Vana je pro zvýšení komfortu spočinutí při koupeli opatřena zaobleným anatomickým límcem, který vystupuje nad okraj zádové části. Ve výčtu nesmíme zapomenout na asymetrický rohový sedák, určený pro pohodlné sprchování vsedě.

Jako volitené příslušenství se k vaně Vagnerplast SELÉNA NEW 160 nabízí plastový čelní krycí panel a rovněž praktická dvoudílná vanová zástěna z bezpečnostního skla.

POZOR!!! Vanová zástěna Vagnerplast SELÉNA NEW 160 je určena pouze pro novou verzi vany NEW a není tvarově kompatibilní s původní, již nevyráběnou vanou SELÉNA!!!

Akrylátové vany Vagnerplast jsou vyráběny z vysoce kvalitních polymetylmetakrylátových desek Lucite a Altuglas. Materiál je plně probarvený v celé tloušťce, lesklý, stálobarevný, neporézní, má vysokou povrchovou pevnost, houževnatost, chemickou odolnost a je příjemný na dotek. Sortiment van se nabízí pouze v bílé barvě. Výškově nastavitelné nožky jsou součástí dodávky vany.

Vany Vagnerplast představují skvělou volbu pro Vaši koupelnu - tyto české výrobky zaujmou atraktivní cenou, poctivou volbou kvalitního akrylátu a precizním zpracováním - což dokazuje mimo jiné i skutečnost, že se jedná o výrobky, které právem nabízejí nadstandardní obchodní záruku.

Značka Vagnerplast je na českém trhu dobře známá a má za sebou více než osmnáctiletou tradici. Byl to právě Vagnerplast, který v devadesátých letech jako první vyráběl a nabízel  akrylátové vany a sprchové vaničky domácí provenience. Výrobkové portfolio se postupně rozšiřovalo a v současné době Vagnerplast disponuje komplexní nabídkou koupelnových zařizovacích předmětů jako jsou akrylátové koupací vany, hydromasážní vany, akrylátové nebo mramoritové sprchové vaničky, sprchové kouty, sprchové a vanové zástěny, hydromasážní panely a příslušenství - vše v ideální relaci kvality a ceny výrobků. Z dílny Vagnerplastu rovněž pochází unikátní patentovaný sanitární materiál KORALIT, který představuje revoluci v konstrukci netradičního koupelnového nábytku, oddělovacích sanitárních stěn, pracovních desek, apod. V katalogové nabídce naleznete vedle tradičních a léty osvědčených výrobků i inovace - kolekce novinek, kterými výrobce reaguje na současné trendy životního stylu a na aktuální tendence světového sanitárního designu. Společnost Vagnerplast má dlouholeté výrobní zkušenosti, je vybavena kvalitní technologií a je rovněž držitelem certifikátu systému řízení jakosti dle normy ISO 9001.

výrobce

Vagnerplast

kód výrobku

VPBA163SEL3LX-01/NO

druh

asymetrická

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

pravá/levá

délka

160 cm

šířka

105 cm

výška

43 cm

objem

220 l

hmotnost

23 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.