České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Vagnerplast SELÉNA 147 BASIC Asymetrická rohová vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

stranová varianta: levá

4 700,- Kč

akcenovinka

Rohová asymetrická vana Vagnerplast SELÉNA 147 BASIC patří již mnoho let ke stálicím v tradiční nabídce na českém trhu, a v portfoliu výrobce se řadí k bestselerům.

Číslo 147 znamená délku vany - t.j. 147 cm (něco mezi standardními 140 a 150 cm v běžné řadě délek van), je tedy určena spíše do malých koupelen a prostorově úsporných konceptů. Vyrábí se v levé a pravé stranové verzi.

Vana Vagnerplast SELÉNA 147 BASIC má pohodlný koupací prostor oválného tvaru se širší zádovou partií a od středu vany zúženou nožní částí. Tato zúžená část je po obvodu u okraje vany opatřena ozdobným profilovaným vlysem, který dodává osobitost celkovému vzhledu.

Odtokový a přepadový otvor jsou umístěny tradičně - v čele nožní části.

V zádové partii vystupuje z okraje vany integrovaný anatomický límec, který slouží jako hlavová opěrka, a na který lze v případě potřeby doplnit i vanový podhlavník.

Vana Vagnerplast SELÉNA 147 BASIC je opatřena prolisovaným asymetrickým rohovým sedákem pro pohodlné sprchování vsedě.

K vaně se jako volitelné příslušenství nabízí čelní krycí panel a rovněž elegantní dvoudílná skleněná sprchová zástěna.

Akrylátové vany Vagnerplast jsou vyráběny z vysoce kvalitních polymetylmetakrylátových desek Lucite a Altuglas. Materiál je plně probarvený v celé tloušťce, lesklý, stálobarevný, neporézní, má vysokou povrchovou pevnost, houževnatost, chemickou odolnost a je příjemný na dotek. Sortiment van se nabízí pouze v bílé barvě. Výškově nastavitelné nožky jsou součástí dodávky vany.

Vany Vagnerplast představují skvělou volbu pro Vaši koupelnu - tyto české výrobky zaujmou atraktivní cenou, poctivou volbou kvalitního akrylátu a precizním zpracováním - což dokazuje mimo jiné i skutečnost, že se jedná o výrobky, které právem nabízejí nadstandardní obchodní záruku.

Značka Vagnerplast je na českém trhu dobře známá a má za sebou více než osmnáctiletou tradici. Byl to právě Vagnerplast, který v devadesátých letech jako první vyráběl a nabízel  akrylátové vany a sprchové vaničky domácí provenience. Výrobkové portfolio se postupně rozšiřovalo a v současné době Vagnerplast disponuje komplexní nabídkou koupelnových zařizovacích předmětů jako jsou akrylátové koupací vany, hydromasážní vany, akrylátové nebo mramoritové sprchové vaničky, sprchové kouty, sprchové a vanové zástěny, hydromasážní panely a příslušenství - vše v ideální relaci kvality a ceny výrobků. Z dílny Vagnerplastu rovněž pochází unikátní patentovaný sanitární materiál KORALIT, který představuje revoluci v konstrukci netradičního koupelnového nábytku, oddělovacích sanitárních stěn, pracovních desek, apod. V katalogové nabídce naleznete vedle tradičních a léty osvědčených výrobků i inovace - kolekce novinek, kterými výrobce reaguje na současné trendy životního stylu a na aktuální tendence světového sanitárního designu. Společnost Vagnerplast má dlouholeté výrobní zkušenosti, je vybavena kvalitní technologií a je rovněž držitelem certifikátu systému řízení jakosti dle normy ISO 9001.

výrobce

Vagnerplast

kód výrobku

VPBA141SEL3LE-01/NO

druh

asymetrická

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

pravá/levá

délka

147 cm

šířka

100 cm

výška

43 cm

objem

170 l

hmotnost

21.5 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.