České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ravak ROSA II Asymetrická rohová vana

!Zboží má 12 variant

Zvolená varianta:

stranová varianta: levá

Délka: 150 cm

Vyztužení: standard

sleva
25 %

původně 11 090,- Kč

8 318,- Kč

akcenovinka

Originální tvar a chytře vyřešené vnější rozměry umožňují umístění i do těch nejmenších koupelen. Vnitřní prostor je přitom větší než u klasické vany. Špičkový desing z tvůrčí dílny Design a Storz, podtrhuje na dotek příjemný a velmi praktický materiál Lucite. Kvalitu materiálu a dokonalézpracování potvrzuje i desetiletá záruka.

ROSA II  je vana s velkým "V" promyšlená do posledního detailu. Slova, která potvrdí každý milovník skvělé koupele a krásného designu.

Mnoho tváří jedné vany: ideální tvar, rozměrová variabilnost, pravé i levé provedení, umožňují využít všech předností vany ROSA ll v zařízené koupelně na ploše menší, než jsou neuvěřitelné dva metry čtvereční.

K žádné jiné vaně není možno dokoupit tolik příslušenství jako k vaně Rosa II: samostatný vanový odtokový komplet, krycí panel, madla, podhlavník...

Značkové výrobky RAVAK jsou velmi populární - na stejnojmenného zeleného firemního maskota Žabáka si vzpomene téměř každý. V nabídkovém portfoliu největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě - tradiční české společnosti Ravak - nacházíme širokou paletu kvalitních sprchových koutů, vanových a sprchových zástěn, sprchových vaniček a akrylátových van, včetně hydromasážních. Kvalita výrobků, moderní výrobní technologie i nadčasovost designu všech produktů odrážejí současný rozmach oboru sanitární techniky. Přesvědčení o tom, že technická dokonalost je samozřejmostí, avšak teprve prvotřídní design otvírá nové dimenze užitné hodnoty výrobků, se stalo východiskem pro úzkou spolupráci firmy Ravak s návrhářským studiem DESIGN A STORZ, která vnesla cenné zkušenosti z oblasti automobilového designu do oboru sanitární techniky. Vysokou kvalitu všech výrobků Ravak garantuje mimo jiné certifikát ISO 9001:2000. Ravak v podání Českých van - pro Vaši koupelnu jen to nejlepší!

výrobce

Ravak

kód výrobku

CK21000000

druh

asymetrická

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

pravá/levá

délka

150 cm

šířka

105 cm

výška

44 cm

objem

215 l

hmotnost

24 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.