České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ravak AVOCADO Asymetrická rohová vana

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

stranová varianta: levá

Délka: 150 cm

sleva
25 %

původně 8 490,- Kč

6 368,- Kč

akcenovinka

AVOCADO - nejmenší pohodlná vana na světě. I malá vana může být pohodlná!

To, že potřebujete vanu, která šetří prostor, ještě neznamená, že musíte vzít cokoliv. AVOCADO je další pecka z dílny Design Studia Storz. I malá vana může působit velmi LUXUSNĚ - Avocado řeší neřešitelné. Vana je navržena pro malé koupelny, je ideálním ýrobkem do rekonstruovaných panelákových koupelen.

Rohové vany jsou ve 4 různých modifikacích a to rozměrově 500x750 a 1600x750 mm v provedení levém a pravém.

Ke všem provedením se dodává jako samostatné příslušenství odpora, vanový odtokový komplet RAVAK,nebo lastový čelní panel. Ve svislém řezu má panel akulacený tvar s ustupujícím dolním lemem.

Vhodným doplňkem je také, umyvadlo Avocado, které dokonale ladí s křivkami vany.

Značkové výrobky RAVAK jsou velmi populární - na stejnojmenného zeleného firemního maskota Žabáka si vzpomene téměř každý. V nabídkovém portfoliu největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě - tradiční české společnosti Ravak - nacházíme širokou paletu kvalitních sprchových koutů, vanových a sprchových zástěn, sprchových vaniček a akrylátových van, včetně hydromasážních. Kvalita výrobků, moderní výrobní technologie i nadčasovost designu všech produktů odrážejí současný rozmach oboru sanitární techniky. Přesvědčení o tom, že technická dokonalost je samozřejmostí, avšak teprve prvotřídní design otvírá nové dimenze užitné hodnoty výrobků, se stalo východiskem pro úzkou spolupráci firmy Ravak s návrhářským studiem DESIGN A STORZ, která vnesla cenné zkušenosti z oblasti automobilového designu do oboru sanitární techniky. Vysokou kvalitu všech výrobků Ravak garantuje mimo jiné certifikát ISO 9001:2000. Ravak v podání Českých van - pro Vaši koupelnu jen to nejlepší!

výrobce

Ravak

kód výrobku

CT01000000

druh

asymetrická

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

pravá/levá

délka

150 cm

šířka

75 cm

výška

47 cm

objem

158 l

hmotnost

18 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.