České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Teiko ALEA-S Sedací vana

Zvolená varianta:

sleva
28 %

původně 7 020,- Kč

5 055,- Kč

akcenovinka

Tato vana je vhodná pro koupelny menších rozměrů. Rozšířený límec vany a sedací část nabízí více pohodlí - tento typ je navíc doplněn o sedátko.

V kombinaci se sprchovou zástěnou VZKR 3/110 a boční stěnou BSVP 70 lze vanu ALEA-S využít jako sprchový kout.

Vanu ALEA-S nelze osadit žádným masážním systémem.

Česká společnost Teiko se od roku 1992 řadí k nejúspěšnějším výrobcům sanitární techniky v regionálním i evropském kontextu. Svědčí o tom nejen široké spektrum nabízených produktů (akrylátové vany, hydromasážní vany, sprchové vaničky, sprchové a vanové zástěny, sprchové boxy, masážní boxy, parní masážní boxy, umyvadla, bazény SPA a další výrobkové linie), ale také popularita značky Teiko u zákazníků. O standardu kvality, dokladované mimo jiné prestižním certifikátem ISO 9001:2000, mnohé vypovídá zejména používání špičkových akrylátových desek exkluzivní značky Lucite, bezpečnostních kalených skel, jakostních hliníkových profilů a dalších osvědčených sanitárních komponentů. Ještě před koupí tak víte, že se na Vámi vybraný výrobek z dílny Teiko budete moci plně spolehnout, což ještě podtrhuje výrobcem garantovaná záruka až 10 let od data prodeje. Na klidném spaní pak přidá vědomí, že vznikl s nejvyšší ohleduplností k životnímu prostředí (dle přísné normy ISO 14001).

výrobce

Teiko

kód výrobku

V112140N04T02001

druh

sedací

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

140 cm

šířka

70 cm

výška

43 cm

objem

75 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.