České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kolo ČELNÍ KRYCÍ PANEL k vaně CLARISSA OFFSET

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Délka: 160 cm

sleva
21 %

původně 5 058,- Kč

3 996,- Kč

akcenovinka

Z estetického i praktického hlediska je vhodné vanu osadit čelním krycím panelem. Připevnění panelu  na vanu se provádí pomocí klipů, jeho případné odejmutí je tedy velmi snadné.

Tento čelní krycí panel je určen k osazení na vanu Kolo CLARISSA OFFSET 160.

Součástí dodávky panelu je i tzv. panel-kit, t.j. sada montážního kování pro jeho instalaci na vanu.

Výrobce Kolo, člen nadnárodního koncernu Sanitec Group, je jedním z největších evropských producentů značkového sanitárního vybavení koupelen, zejména sanitární keramiky, koupelnového nábytku, akrylátových van a sprchových vaniček, sprchových koutů, masážních sprchových boxů a dalších položek. V portfoliu výrobce jsou desítky designových koupelnových sérií nejvyšší kvality a moderního atraktivního vzhledu. Jejich konceptům jsou přizpůsobeny i ostatní produkty, proto není nic snazšího, než si vybrat a stylově vybavit koupelnu ze zařizovacích předmětů a prvků značky Kolo v jednotném elegantním designu, a navíc i v rozumných cenových relacích. Kvalita, design, inovace - to jsou základní pilíře firemní filosofie, na které je založen úspěch i obliba produktů značky Kolo.  Sympatické motto výrobce "Myšlenky a řešení pro koupelny" ostatně ideu firmy dobře vystihuje. Výrobce je držitelem certifikátu systému řízení kvality - dle standardu ISO 9001. Značka Kolo je České republice velmi populární, vzhledem k široké prodejní síti, kvalitnímu servisu a relativně rychlé dostupnosti zboží.

výrobce

Kolo

kód výrobku

PWA0860-pravy;PWA0861-levy

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.