České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kaldewei SANIFORM PLUS Obdélníková vana

!Zboží má 10 variant

Zvolená varianta:

Rozměry: 160 x 70 x 41 cm

sleva
21 %

původně 6 303,- Kč

4 979,- Kč

akcenovinka

Série ocelových smaltovaných van Kaldewei SANIFORM PLUS 3,5 mm (art 362-1)  z řady ADVANTAGE patří nepochybně k nejoblíbenějším a nejprodávanějším vanám z nabídky Kaldewei na českém trhu. Jedná se o klasické obdélníkové vany s obloukovou partií u odtoku a rovnou, pozvolna splývavou zádovou částí. Koupací prostor má mírně klínovitý tvar. Tlouštka plechu a smaltu standardně 3,5 mm.

Prostý design vany s rovnými hladkými okraji po celém obvodu má svou přirozenou eleganci a není zde opravdu nic zbytečného, co by překáželo při pohodlné koupeli.

K vaně lze bez problémů nainstalovat některou z univerzálních vanových zástěn pro obdélníkové vany a vychutnat si i komfortní sprchování.

V řadě SANIFORM PLUS se nabízejí vany v délkách 140 až 180 cm, o šířkách 70 až 80 cm a konečně s hloubkami 41 až 48 cm - pokrývají tedy univerzálně potřeby instalace od malých až po velké koupelny a z nabízené škály si vybere opravdu každý.

Vany jsou rovněž k dispozici s otvory pro boční madla v provedení SANIFORM PLUS STAR.

Samozřejmostí jsou volitelné povrchové úpravy typu Perl-Effekt (samočistící hydrofobní úprava smaltu), Antislip a celoplošný Antislip (opravdu účinná protiskluzová úprava dna vany).

Technickou podmínkou nadstandardní třicetileté obchodní záruky výrobce je instalace vany na originálních vanových nožkách Kaldewei - viz příslušenství.

Představujeme Vám variantu ocelové smaltované vany Kaldewei SANIFORM PLUS, artikl 362-1, o rozměrech 160 x 70 x 41 cm, ve standardním provedení, v bílé barvě.

Proslulá německá firma KALDEWEI je právem evropskou jedničkou v produkci ocelových smaltovaných van a sprchových vaniček. V ojedinělé tlouštce materiálu 3,5 mm nabízí desítky modelů vyrobených nejmodernějšími technologiemi a splňujících nejen nejvyšší požadavky kvality a dlouhodobé životnosti, ale - díky trvalé spolupráci s prestižními designérskými ateliéry - i měřítka užitná a estetická. Solidnost, stabilita a individualita produktů KALDEWEI je zárukou opravdového požitku z koupele. Zásluhou unikátního smaltu vlastní receptury jsou tyto jakostní značkové vany a vaničky vysoce odolné proti otěru, poškrábaní a nárazům, vykazují rovněž rezistenci vůči kyselinám, alkalickým látkám a dalším chemikáliím. Hladký povrch, tvrdý jako sklo, je dokonale hygienický a vylučuje penetraci bakterií a mikročástic nečistot. Patentované zušlechtění povrchu samočistícím perličkovým efektem, který brání usazování nečistot a vodního kamene na stěnách, navíc výrazně usnadňuje údržbu výrobku a eliminuje nutnost používání čistících prostředků. Nadstandardní obchodní záruka v trvání 30 let od data prodeje je konečným superlativem ve výčtu předností značky KALDEWEI – jistoty Vašich koupelen.

výrobce

Kaldewei

kód výrobku

111700010001

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

ocel smaltovaná

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

160 cm

šířka

70 cm

výška

41 cm

objem

93 l

hmotnost

47 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.