České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Sanotti LETIZIA Symetrická rohová vana

Zvolená varianta:

sleva
25 %

původně 15 242,- Kč

11 431,- Kč

akcenovinka

Vyjímečná designová akrylátová vana Sanotti LETIZIA - to je luxusní rohový dokonale symetrický model o rozměrech 150 x 150cm ve tvaru srdce.

Tato prostorná vana jakoby svým tvarem přímo vybízela k romantické relaxaci ve dvou se svíčkami, šampaňským a jahodami....

Mimořádně zdařilé, dokonale symetrické členění koupacího prostoru na dvě shodné části se zádovými partiemi u vnějšího okraje a nožní částí v rohu vany, dále elegantní středový prolis ve tvaru listu určený jako sedák nebo šikovný odkladací prostor pro potřeby při koupeli i vinné sklenky - takto se prezentuje nejen vzhledově lákavý, ale i účelný design "valentýnské" vany Sanotti LETIZIA. S láskou navržená a vyrobená, určená pro zamilované...

K vaně LETIZIA se jako volitelné příslušenství nabízejí vanové podhlavníky, celokovová madla, čelní krycí panel a odtokové sety s přepadem. Do vany je samozřejmě možné vestavět i některý z vybraných masážních systémů nebo chromoterapii.

Pozor! Středové umístění odtoku a přepadu s větší vzdáleností otvorů vyžaduje instalaci prodlouženého odtokového setu o délce 875 mm.

Pod obchodní značkou SANOTTI nabízí své produkty tuzemský výrobce akrylátových van, hydromasážních systémů, sprchových vaniček a SPA-masážních bazénů - společnost Webtec.Akrylátové vany SANOTTI jsou sice v nabídce na tuzemském trhu sanitární techniky relativně krátkou dobu, ale jejich elegantní design italského stylu, kvalita materiálu a špičkové zpracování, ve spojení s profesionálním servisem a přijatelnými cenami z nich dělá "tygra" mezi konkurenčními výrobky. Kvalita především - to je krédo značky SANOTTI. Poskytovaná obchodní záruka na vany je 5 roků od data prodeje. Společnost Webtec dále nabízí zcela ojedinělou službu, a sice individuální zakázkovou výrobu atypických akrylátových van a sprchových vaniček či bazénů - dle Vašich konkrétních požadavků.

výrobce

Sanotti

kód výrobku

LET150

druh

rohová

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

150 cm

šířka

150 cm

výška

44 cm

objem

260 l

hmotnost

28 kg

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.