České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Sanotti ELLISSE CONFORTO Oválná vana

Zvolená varianta:

sleva
25 %

původně 70 058,- Kč

52 544,- Kč

akcenovinka

Akrylátová vana Sanotti ELLISSE CONFORTO je volně stojící variantou standardního modelu s luxusním celoobvodovým lamelovým panelem z masívního dřeva v dezénu světlý buk. Do výbavy verze ELLISSE CONFORTO patří ještě vanové nerezové madlo a vestavěný odtokový set značky GROHE s integrovaným napouštěním vany u přepadu - v dezénu lesklý chrom.

Dřevěný obklad celoobvodového panelu dá vyniknout jedinečné kráse této luxusní vany. Oválná nebo přesněji elipsovitá vana patří k největším běžně vyráběným modelům na trhu. Nadčasový design vlastní vany působí příjemně útulným dojmem, vše je symetrické, hladké a oblé, přechody plynulé. Oblý je i okraj vany po celém obvodu s výjimkou vodorovné středové plošky vřetenovitého tvaru nad přepadovým otvorem, která je využitelná pro instalaci vanového madla, stojánkové bateriové sady nebo ovladačů hydromasáže.

Středové umístění odtoku a přepadu. Vana ELLISSE CONFORTO (206x112 cm - půdorysné vnější rozměry včetně panelu) patří do skupiny rozměrných van a poskytuje dostatek komfortu i pro vzrostlé uživatele nebo při koupeli ve dvou. Vzhledem k tomu, že je tvarem přímo předurčena stát se pohledovou dominantou každé koupelny, doporučuje se instalovat do velkých sanitárních prostor.

Pod obchodní značkou SANOTTI nabízí své produkty tuzemský výrobce akrylátových van, hydromasážních systémů, sprchových vaniček a SPA-masážních bazénů - společnost Webtec.Akrylátové vany SANOTTI jsou sice v nabídce na tuzemském trhu sanitární techniky relativně krátkou dobu, ale jejich elegantní design italského stylu, kvalita materiálu a špičkové zpracování, ve spojení s profesionálním servisem a přijatelnými cenami z nich dělá "tygra" mezi konkurenčními výrobky. Kvalita především - to je krédo značky SANOTTI. Poskytovaná obchodní záruka na vany je 5 roků od data prodeje. Společnost Webtec dále nabízí zcela ojedinělou službu, a sice individuální zakázkovou výrobu atypických akrylátových van a sprchových vaniček či bazénů - dle Vašich konkrétních požadavků.

VANA PRO DVA. Vany pro dva nabízejí dostatek prostoru pro pohodlnou koupel a příjemnou relaxaci dvou dospělých osob.

výrobce

Sanotti

kód výrobku

ELLCON

druh

oválná

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

206 cm

šířka

112 cm

výška

44 cm

objem

180 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.