České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Roltechnik SANIPRO SCREEN Vanová zástěna

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 3 289,- Kč

2 960,- Kč

akcenovinka

Jednokřídlá vanová zástěna z 6mm silného bezpečnostního čirého skla Transparent s potiskem.

Barva stěnového profilu je bílá. 

Obchodní značka Roltechnik SANIPRO je moderním produktovým konceptem tradičního českého výrobce sanitární techniky ROLTECHNIK. V široké nabídce výrobků, která je určena převážně pro sítě DIY a investiční celky, a vyznačuje se velmi příznivým poměrem užitné hodnoty a kvality k ceně, jsou sprchové vaničky, sprchové a vanové zástěny, sprchové kouty, vany, hydromasážní vany, hydromasážní a parní boxy, hydromasážní panely a infrasauny. Přednostmi konceptu Roltechnik SANIPRO jsou moderní design, snadná montáž a manipulace, vysoká jakost všech použitých materiálů, až pětiletá obchodní záruka na vybrané produkty, zajištěný záruční i pozáruční servis a konečně desetiletá záruka dostupnosti náhradních dílů. 

Ve výrobkovém porfoliu české společnosti Roltechnik lze najít řešení pro každou koupelnu - v nabídce je na výběr z mnoha výrobkových sérií sprchových a vanových zástěn, akrylátových i litých sprchových vaniček, akrylátových van, wellness vybavení (hydromasážní vany, hydromasážní a parní boxy, masážní panely), saun a dalšího sanitárního vybavení v příznivých cenových relacích. Kvalitou a užitnou hodnotou se produkty značky Roltechnik řadí k tuzemské špičce. Zásadními příčinami úspěchu společnosti Roltechnik na českém trhu, ale i ve více než 20 dalších zemích, jsou kvalitní zpracování prvotřídních materiálů, vysoké tempo inovací a individuální přístup k zákazníkům. Při vývoji, výrobě i distribuci je samozřejmostí ohleduplnost k životnímu prostředí. Roltechnik je držitelem certifikátů kvality a enviromentálního managementu podle mezinárodních norem. To vše vytváří základ strategie, díky níž se brand ROLTECHNIK stává jednou z nejdynamičtěji rostoucích značek sanitárních výrobků v regionu Střední a Východní Evropy.

výrobce

Roltechnik

kód výrobku

4000222

tvar

rovný

stranová varianta

univerzální

pevné segmenty

0

pohyblivé segmenty

1

systém otvírání

otočný

konstrukce

bezrámová

materiál výplně

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré s dekorem

tloušťka skla

6 mm

vodoodpudivá úprava

ne

šířka

75 cm

výška

130 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.