České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

T-line JOLANA Obdélníková vana

Zvolená varianta:

3 980,- Kč

akcenovinka

Akrylátová obdélníková vana T-line JOLANA je elegantní, a díky šířce 75 cm i pohodlný model, určený pro instalace ve středních a větších koupelnách.

Jedná se o zdařilou single vanu, t.j. produkt s odtokovým a přepadovým otvorem umístěným v čele nožní partie.

Koupací prostor oválného tvaru je v zádové části opatřen bočními anatomickými prolisy po obou stranách vany. Pohodlné spočinutí paží společně s přiměřeným sklonem zádové partie jsou zárukou opravdu příjemné relaxační koupele.

Vana T-line JOLANA je opatřena širokými plochými okraji bez prolisů nebo výstupků, lze zde tedy snadno instalovat některou z vhodných skládacích vanových zástěn, určených pro obdélníkové vany.

Jako materiál pro výrobu vany T-line JOLANA je použit 100% akrylát o výchozí tlouštce desky 3,2 mm. K dispozici je pouze základní bílé provedení.

Koncept ECONOMY řady akčních produktů (zejména koupacích van, sprchových vaniček a sprchových koutů) distribuční série T-LINE je novou alternativní výrobní a prodejní linií předního českého značkového výrobce sanitární techniky. Vedle standardně vyráběných a v katalozích  uváděných produktů, jsou limitovaně a pouze prostřednictvím vybraných distributorů uváděny na trh nové zajímavé produkty prvotřídní kvality, líbivého designu a se základní obchodní zárukou. Nabízí se šance nakoupit koupelnové vybavení ve velmi příznivých cenových relacích, platí zde doslovně: hodně muziky za málo peněz. Přesvěčte se, že dobrá kvalita nemusí být drahá!

výrobce

T-line

kód výrobku

VVT2501

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

170 cm

šířka

75 cm

výška

42 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.