České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Bette FREE Prostorná obdélníková vana

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

Délka: 170 cm

32 999,- Kč

akcenovinka

Slovo FREE evokuje volnost a svobodu pohybu. Skupina ocelových smaltovaných obdélníkových van Bette FREE nezůstává tomuto pocitu nic dlužná. Představujeme rozměrovou variantu 170 x 75 cm.

Vana Bette FREE 170 x 75 cm patří do středních a větších koupelen.

Elegance vany Bette FREE 170 x 75cm vychází z jednoduchého, ale esteticky působivého souměrného konceptu v trendy kubickém stylu. Odtokový otvor je umístěn v průsečíku podélné a příčné osy, přepadový otvor je ve středu boku vany.

Na prvý pohled zaujme vlastní prostorná koupací partie, která umožňuje pohodlnou koupel a relaxaci dvou proti sobě sedících osob najednou. Jedná se tedy o kategorii van pro dva. Pokud se spolu rádi cítíte free ve dvou i ve vaně, je koncept Bette FREE pro vás přesně to pravé.

Vana Bette FREE 170 x75 cm je vyrobena ze smaltované oceli brilantního vzhledu. Je určena příznivcům tohoto klasického materiálu, které plastové vany nikdy nemohou dokonale uspokojit a teprve v kompaktní vaně se sklovitě  tvrdým, neporézním a hygienickým smaltem zažijí to pravé potěšení z koupele.

Produkty Bette se od běžných ocelových smaltovaných van jiných výrobců liší především vzhledem. Výrobce tvrdí, že při výběru vany z více konkurenčních produktů si určitě neomylně vyberete tu pravou, a sice právě značku Bette. Přesvěčte se sami !

Seznamte se s německou společností BETTE - výrobcem exkluzívních ocelových smaltovaných van, sprchových vaniček, umyvadel a koupelnového nábytku. BETTE patří k nejvýznamějším evropským specialistům a exportérům v branži sanitární techniky na tradiční a osvědčené bázi titanové oceli a smaltu, dále se zabývá produkcí skleněných sprchových a vanových zástěn na míru. Více než padesátiletá zkušenost v oboru, aplikace nejnovějších technologií tváření a hlubokého tažení oceli, svařování a smaltování, pravidelné inovace výrobního programu a především nekompromisní důraz na kvalitu (na německou kvalitu v tom nejlepším smyslu slova) ve spojení s mistrovskou úrovní značkového designu - to vše jsou atributy, které nese značka BETTE. Vrcholnou ambicí firmy BETTE je brilantní vzhled povrchu všech výrobků, díky kterému tato značka pravidelně vítězí ve srovnávacích uživatelských testech. Všechny vany mohou být volitelně opatřeny protiskluzovou úpravou dna nebo speciální hydrofobní úpravou smaltu Glaze Plus, zaručující dlouhodobý glanc povrchu s minimálními nároky na údržbu a čištění. Vysoce nadstandardní třicetiletá obchodní záruka, poskytovaná na více než 500 produktů z aktuální nabídky výrobce, je pověstnou třešničkou na tomto lákavém dortu.

výrobce

Bette

kód výrobku

6829

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

ocel smaltovaná

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

170 cm

šířka

75 cm

výška

45 cm

objem

150 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.