České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Bette FORM Obdélníková vana

!Zboží má 12 variant

Zvolená varianta:

Rozměry: 140 x 70 cm

17 119,- Kč

akcenovinka

K čisté klasice vanového designu patří rodina ocelových smaltovaných koupacích van obdélníkového tvaru Bette FORM.

Jedná se o jednu z nejprodávanějších sérií z nabídky Bette. Představujeme Vám rozměrovou variantu FORM 140 x 70 cm.

Oválný koupací prostor je koncipován jako nesouměrný, s odtokem a přepadem umístěnými v nožní partii. Dno vany má klínovitý tvar, zužující se směrem k nohám. Zádová partie má přiměřený sklon pro opravdu pohodlné spočinutí.

Vana Bette FORM 140 x 70 cm je provedena ve smaltované oceli brilantního vzhledu. Je určena příznivcům klasického materiálu, které plastové vany nikdy nemohou dokonale uspokojit a teprve ve vaně se sklovitě  tvrdým, neporézním a hygienickým smaltem zažijí to pravé potěšení z koupele.

Produkty Bette se od běžných ocelových smaltovaných van jiných výrobců liší především vzhledem. Výrobce tvrdí, že při výběru vany Bette z více konkurenčních výrobků určitě neomylně zvolíte tu pravou. Přesvěčte se sami !

Seznamte se s německou společností BETTE - výrobcem exkluzívních ocelových smaltovaných van, sprchových vaniček, umyvadel a koupelnového nábytku. BETTE patří k nejvýznamějším evropským specialistům a exportérům v branži sanitární techniky na tradiční a osvědčené bázi titanové oceli a smaltu, dále se zabývá produkcí skleněných sprchových a vanových zástěn na míru. Více než padesátiletá zkušenost v oboru, aplikace nejnovějších technologií tváření a hlubokého tažení oceli, svařování a smaltování, pravidelné inovace výrobního programu a především nekompromisní důraz na kvalitu (na německou kvalitu v tom nejlepším smyslu slova) ve spojení s mistrovskou úrovní značkového designu - to vše jsou atributy, které nese značka BETTE. Vrcholnou ambicí firmy BETTE je brilantní vzhled povrchu všech výrobků, díky kterému tato značka pravidelně vítězí ve srovnávacích uživatelských testech. Všechny vany mohou být volitelně opatřeny protiskluzovou úpravou dna nebo speciální hydrofobní úpravou smaltu Glaze Plus, zaručující dlouhodobý glanc povrchu s minimálními nároky na údržbu a čištění. Vysoce nadstandardní třicetiletá obchodní záruka, poskytovaná na více než 500 produktů z aktuální nabídky výrobce, je pověstnou třešničkou na tomto lákavém dortu.

výrobce

Bette

kód výrobku

3400

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

ocel smaltovaná

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

140 cm

šířka

70 cm

výška

42 cm

objem

85 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.