České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Bette FORM SAFE Obdélníková vana

!Zboží má 12 variant

Zvolená varianta:

Rozměry: 140 x 70 cm

19 074,- Kč

akcenovinka

K čisté klasice vanového designu patří rodina ocelových smaltovaných koupacích van obdélníkového tvaru Bette FORM.

Jedná se o jednu z nejprodávanějších sérií z nabídky Bette, protože širokým výběrem rozměrů (délka od 140 cm do 190 cm, šiřky 70, 73, 75 a 80 cm) uspokojí opravdu každého. Nejběžnější rozměry jsou v této řadě navíc cenově zvýhodněny.

Seznamte se s německou společností BETTE - výrobcem exkluzívních ocelových smaltovaných van, sprchových vaniček, umyvadel a koupelnového nábytku. BETTE patří k nejvýznamějším evropským specialistům a exportérům v branži sanitární techniky na tradiční a osvědčené bázi titanové oceli a smaltu, dále se zabývá produkcí skleněných sprchových a vanových zástěn na míru. Více než padesátiletá zkušenost v oboru, aplikace nejnovějších technologií tváření a hlubokého tažení oceli, svařování a smaltování, pravidelné inovace výrobního programu a především nekompromisní důraz na kvalitu (na německou kvalitu v tom nejlepším smyslu slova) ve spojení s mistrovskou úrovní značkového designu - to vše jsou atributy, které nese značka BETTE. Vrcholnou ambicí firmy BETTE je brilantní vzhled povrchu všech výrobků, díky kterému tato značka pravidelně vítězí ve srovnávacích uživatelských testech. Všechny vany mohou být volitelně opatřeny protiskluzovou úpravou dna nebo speciální hydrofobní úpravou smaltu Glaze Plus, zaručující dlouhodobý glanc povrchu s minimálními nároky na údržbu a čištění. Vysoce nadstandardní třicetiletá obchodní záruka, poskytovaná na více než 500 produktů z aktuální nabídky výrobce, je pověstnou třešničkou na tomto lákavém dortu.

výrobce

Bette

kód výrobku

34002GR

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

ocel smaltovaná

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

140 cm

šířka

70 cm

výška

42 cm

objem

85 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.