České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Bette SPA Obdélníková vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Stranová varianta: levá

73 249,- Kč

akcenovinka

Ocelová smaltovaná obdélníková vana Bette SPA 170 x 120 cm, stranová varianta 6860 je určena pro náročné uživatele, kteří mají k dispozici dostatečně velkou koupelnu pro její instalaci.

Jak napovídá název této mimořádné vany, jedná se v tomto případě už spíše o minibazén pro domácí lázně než o běžnou vanu. V kombinaci se saunou může být vana SPA využita i jako ochlazovací bazének.

Vana Bette SPA, stranová varianta 6860 nabízí asymetricky řešený koupací prostor oválného tvaru se středově umístěným odtokovým otvorem a bočním přepadem. Příjemnou relaxační koupel si v této pohodlné a rozměrné vaně užijí i hodně urostlí jedinci, společné koupání ve dvou se zde přímo nabízí.

Vana Bette SPA je vyrobena z titanové smaltované oceli brilantního vzhledu. Je určena příznivcům klasického kovového materiálu, které plastové vany nikdy nemohou dokonale uspokojit, a teprve ve vaně se sklovitě  tvrdým, neporézním a hygienickým smaltem zažijí to pravé potěšení z koupele.

Produkty Bette se od běžných ocelových smaltovaných van jiných výrobců liší především vzhledem. Výrobce tvrdí, že při výběru vany z více konkurenčních výrobků určitě neomylně zvolíte tu pravou, a sice právě značku Bette. Přesvěčte se sami !

Seznamte se s německou společností BETTE - výrobcem exkluzívních ocelových smaltovaných van, sprchových vaniček, umyvadel a koupelnového nábytku. BETTE patří k nejvýznamějším evropským specialistům a exportérům v branži sanitární techniky na tradiční a osvědčené bázi titanové oceli a smaltu, dále se zabývá produkcí skleněných sprchových a vanových zástěn na míru. Více než padesátiletá zkušenost v oboru, aplikace nejnovějších technologií tváření a hlubokého tažení oceli, svařování a smaltování, pravidelné inovace výrobního programu a především nekompromisní důraz na kvalitu (na německou kvalitu v tom nejlepším smyslu slova) ve spojení s mistrovskou úrovní značkového designu - to vše jsou atributy, které nese značka BETTE. Vrcholnou ambicí firmy BETTE je brilantní vzhled povrchu všech výrobků, díky kterému tato značka pravidelně vítězí ve srovnávacích uživatelských testech. Všechny vany mohou být volitelně opatřeny protiskluzovou úpravou dna nebo speciální hydrofobní úpravou smaltu Glaze Plus, zaručující dlouhodobý glanc povrchu s minimálními nároky na údržbu a čištění. Vysoce nadstandardní třicetiletá obchodní záruka, poskytovaná na více než 500 produktů z aktuální nabídky výrobce, je pověstnou třešničkou na tomto lákavém dortu.

výrobce

Bette

kód výrobku

6860

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

ocel smaltovaná

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

170 cm

šířka

120 cm

výška

45 cm

objem

370 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.