České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Bette SET Obdélníková vana

!Zboží má 6 variant

Zvolená varianta:

Rozměry: 150 x 75 cm

25 274,- Kč

akcenovinka

Skupina obdélníkových anatomických van ze smaltované oceli Bette SET je pozoruhodná jak svým tvarem, tak i hloubkou pouhých 38 cm, která ji předurčuje i pro starší nebo hůře pohyblivé uživatele.

Seznamte se s rozměrovou variantou Bette SET 150 x 75 cm.

Vana Bette SET 150 x 75 cm má obdélníkový půdorys s anatomicky tvarovaným koupacím prostorem hranatého konceptu.

Zádová partie s pozvolným sklonem se zužuje směrem ke středu vany, kde dochází k rozšíření do zřetelné sprchové zóny v nožní části vany. V kombinaci s vhodnou vanovou zástěnou tak lze vanu Bette SET 150 x 75 cm snadno modifikovat i k pohodlnému sprchování.

Přepadový otvor je umístěn klasicky v čele vany.

Obdélníková vana Bette SET 150 x 75 cm je vyrobena ze smaltované oceli brilantního vzhledu. Je určena příznivcům klasického materiálu, které plastové vany nikdy nemohou dokonale uspokojit a teprve v kovové vaně se sklovitě  tvrdým, neporézním a hygienickým smaltem zažijí to pravé potěšení z koupele.

Produkty Bette se od běžných ocelových smaltovaných van jiných výrobců liší především precizním vzhledem. Výrobce tvrdí, že při výběru vany z více konkurenčních výrobků určitě neomylně zvolíte tu pravou, a sice právě značku Bette. Přesvěčte se sami !

Seznamte se s německou společností BETTE - výrobcem exkluzívních ocelových smaltovaných van, sprchových vaniček, umyvadel a koupelnového nábytku. BETTE patří k nejvýznamějším evropským specialistům a exportérům v branži sanitární techniky na tradiční a osvědčené bázi titanové oceli a smaltu, dále se zabývá produkcí skleněných sprchových a vanových zástěn na míru. Více než padesátiletá zkušenost v oboru, aplikace nejnovějších technologií tváření a hlubokého tažení oceli, svařování a smaltování, pravidelné inovace výrobního programu a především nekompromisní důraz na kvalitu (na německou kvalitu v tom nejlepším smyslu slova) ve spojení s mistrovskou úrovní značkového designu - to vše jsou atributy, které nese značka BETTE. Vrcholnou ambicí firmy BETTE je brilantní vzhled povrchu všech výrobků, díky kterému tato značka pravidelně vítězí ve srovnávacích uživatelských testech. Všechny vany mohou být volitelně opatřeny protiskluzovou úpravou dna nebo speciální hydrofobní úpravou smaltu Glaze Plus, zaručující dlouhodobý glanc povrchu s minimálními nároky na údržbu a čištění. Vysoce nadstandardní třicetiletá obchodní záruka, poskytovaná na více než 500 produktů z aktuální nabídky výrobce, je pověstnou třešničkou na tomto lákavém dortu.

výrobce

Bette

kód výrobku

2560

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

ocel smaltovaná

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

150 cm

šířka

75 cm

výška

38 cm

objem

94 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.