České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Bette STARLET Obdélníková vana

!Zboží má 10 variant

Zvolená varianta:

Rozměry: 157 x 70 cm

21 683,- Kč

akcenovinka

Pod názvem STARLET Bette nabízí skupinu van různých půdorysných tvarů, ale s jednotným konceptem koupacího prostoru. Ten je u všech variant rodiny STARLET oválný, souměrný, se středově umístěným odtokem, u delších verzí vhodný ke společné koupeli dvou osob.

Obdélníková varianta vany Bette STARLET se vyrábí v délkách 157 až 190 cm ( zahrnuje rovněž nikoli běžné délky 157, 165 a 175 cm) a v šířkách 65, 70, 75, 80 a 90 cm.

Představujeme Vám rozměrovou variantu Bette STARLET 157 x 70 cm.

Obdélníková vana Bette STARLET 157 x 70 cm je vyrobena ze smaltované oceli brilantního vzhledu. Je určena příznivcům klasického materiálu, které plastové vany nikdy nemohou dokonale uspokojit a teprve v kovové vaně se sklovitě  tvrdým, neporézním a hygienickým smaltem zažijí to pravé potěšení z koupele.

Produkty Bette se od běžných ocelových smaltovaných van jiných výrobců liší především vzhledem. Výrobce tvrdí, že při výběru vany z více konkurenčních výrobků určitě neomylně zvolíte tu pravou, a sice právě značku Bette. Přesvěčte se sami !

Seznamte se s německou společností BETTE - výrobcem exkluzívních ocelových smaltovaných van, sprchových vaniček, umyvadel a koupelnového nábytku. BETTE patří k nejvýznamějším evropským specialistům a exportérům v branži sanitární techniky na tradiční a osvědčené bázi titanové oceli a smaltu, dále se zabývá produkcí skleněných sprchových a vanových zástěn na míru. Více než padesátiletá zkušenost v oboru, aplikace nejnovějších technologií tváření a hlubokého tažení oceli, svařování a smaltování, pravidelné inovace výrobního programu a především nekompromisní důraz na kvalitu (na německou kvalitu v tom nejlepším smyslu slova) ve spojení s mistrovskou úrovní značkového designu - to vše jsou atributy, které nese značka BETTE. Vrcholnou ambicí firmy BETTE je brilantní vzhled povrchu všech výrobků, díky kterému tato značka pravidelně vítězí ve srovnávacích uživatelských testech. Všechny vany mohou být volitelně opatřeny protiskluzovou úpravou dna nebo speciální hydrofobní úpravou smaltu Glaze Plus, zaručující dlouhodobý glanc povrchu s minimálními nároky na údržbu a čištění. Vysoce nadstandardní třicetiletá obchodní záruka, poskytovaná na více než 500 produktů z aktuální nabídky výrobce, je pověstnou třešničkou na tomto lákavém dortu.

výrobce

Bette

kód výrobku

2590

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

ocel smaltovaná

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

157 cm

šířka

70 cm

výška

42 cm

objem

116 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.