České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Bette OCEAN Obdélníková vana

!Zboží má 10 variant

Zvolená varianta:

Rozměry: 160 x 70 cm

Přepad: přední

31 610,- Kč

akcenovinka

Rodina ocelových smaltovaných van Bette OCEAN se vyznačuje klasickým, tzv. "římským" tvarem, kdy zádová partie je oválná a nožní část rovná. Vany OCEAN se vyrábějí v celkem pěti rozměrových variantách, v délkách od 160 do 180 cm, v šířkách 70, 75 a 80 cm.

Představujeme vám verzi 160 x 70 cm s přepadem vpředu.

Oválná zádová partie má přiměřený sklon pro opravdu pohodlné spočinutí. Odtok je umístěn ve středu dna vany, přepadový otvor je situován volitelně buď na levém či pravém boku vany.

Koupací prostor je velmi dobře využitý a díky své šířce poskytuje dostatek komfortu pro příjemnou lázeň. Okraje vany jsou rovné, na podélných stranách relativně úzké, ale rozhodně vhodné pro instalaci vanové zástěny, pokus se jí rozhodnete vanu doplnit.

Vana Bette OCEAN 160 x 70 cm je vyrobena z titanové smaltované oceli brilantního vzhledu. Je určena příznivcům klasického materiálu, které plastové vany nikdy nemohou dokonale uspokojit a teprve ve vaně se sklovitě  tvrdým, neporézním a hygienickým smaltem zažijí to pravé potěšení.

Produkty Bette se od běžných ocelových smaltovaných van jiných výrobců liší především vzhledem. Výrobce tvrdí, že při výběru vany z více konkurenčních výrobků určitě neomylně zvolíte tu pravou, a sice právě značku Bette. Přesvěčte se sami !

Seznamte se s německou společností BETTE - výrobcem exkluzívních ocelových smaltovaných van, sprchových vaniček, umyvadel a koupelnového nábytku. BETTE patří k nejvýznamějším evropským specialistům a exportérům v branži sanitární techniky na tradiční a osvědčené bázi titanové oceli a smaltu, dále se zabývá produkcí skleněných sprchových a vanových zástěn na míru. Více než padesátiletá zkušenost v oboru, aplikace nejnovějších technologií tváření a hlubokého tažení oceli, svařování a smaltování, pravidelné inovace výrobního programu a především nekompromisní důraz na kvalitu (na německou kvalitu v tom nejlepším smyslu slova) ve spojení s mistrovskou úrovní značkového designu - to vše jsou atributy, které nese značka BETTE. Vrcholnou ambicí firmy BETTE je brilantní vzhled povrchu všech výrobků, díky kterému tato značka pravidelně vítězí ve srovnávacích uživatelských testech. Všechny vany mohou být volitelně opatřeny protiskluzovou úpravou dna nebo speciální hydrofobní úpravou smaltu Glaze Plus, zaručující dlouhodobý glanc povrchu s minimálními nároky na údržbu a čištění. Vysoce nadstandardní třicetiletá obchodní záruka, poskytovaná na více než 500 produktů z aktuální nabídky výrobce, je pověstnou třešničkou na tomto lákavém dortu.

výrobce

Bette

kód výrobku

8851

druh

pravoúhlá

barva

bílá

materiál

ocel smaltovaná

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

160 cm

šířka

70 cm

výška

45 cm

objem

148 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.