České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Bette HOME OVAL Oválná vana

Zvolená varianta:

58 240,- Kč

akcenovinka

Vana Bette HOME OVAL 180 x 100 cm je designovým unikátem ve skupině výrobků ze smaltované oceli a na první pohled zaujme svou elegancí.

Symetrická koncepce vany oválného nebo spíše elipsovitého tvaru o rozměrech 180 x 100 cm, se středově situovaným odtokovým otvorem o průměru 90 mm a bočním přepadem potvrzuje známý estetický axiom o kráse a přitažlivosti souměrných objektů.

Vana Bette HOME OVAL je určena k instalaci výhradně do velkých koupelen, protože teprve v dostatečně velkém prostoru bude správně vzhledově dominovat. Je přímo stvořená pro  volně stojící instalace.

Milovníci relaxačních komunikačních koupelí ve dvou si ve vaně Bette HOME OVAL opravdu přijdou na své. Kategorie van pro dva má tak další významnou posilu.

Vana Bette HOME OVAL je vyrobena z titanové smaltované oceli brilantního vzhledu. Je určena příznivcům klasického materiálu, které plastové vany nikdy nemohou dokonale uspokojit a teprve ve vaně se sklovitě  tvrdým, neporézním a hygienickým smaltem zažijí to pravé potěšení.

Produkty Bette se od běžných ocelových smaltovaných van jiných výrobců liší především vzhledem. Výrobce tvrdí, že při výběru vany z více konkurenčních výrobků určitě neomylně zvolíte tu pravou, a sice právě značku Bette. Přesvěčte se sami !

Seznamte se s německou společností BETTE - výrobcem exkluzívních ocelových smaltovaných van, sprchových vaniček, umyvadel a koupelnového nábytku. BETTE patří k nejvýznamějším evropským specialistům a exportérům v branži sanitární techniky na tradiční a osvědčené bázi titanové oceli a smaltu, dále se zabývá produkcí skleněných sprchových a vanových zástěn na míru. Více než padesátiletá zkušenost v oboru, aplikace nejnovějších technologií tváření a hlubokého tažení oceli, svařování a smaltování, pravidelné inovace výrobního programu a především nekompromisní důraz na kvalitu (na německou kvalitu v tom nejlepším smyslu slova) ve spojení s mistrovskou úrovní značkového designu - to vše jsou atributy, které nese značka BETTE. Vrcholnou ambicí firmy BETTE je brilantní vzhled povrchu všech výrobků, díky kterému tato značka pravidelně vítězí ve srovnávacích uživatelských testech. Všechny vany mohou být volitelně opatřeny protiskluzovou úpravou dna nebo speciální hydrofobní úpravou smaltu Glaze Plus, zaručující dlouhodobý glanc povrchu s minimálními nároky na údržbu a čištění. Vysoce nadstandardní třicetiletá obchodní záruka, poskytovaná na více než 500 produktů z aktuální nabídky výrobce, je pověstnou třešničkou na tomto lákavém dortu.

výrobce

Bette

kód výrobku

8994

druh

oválná

barva

bílá

materiál

ocel smaltovaná

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

180 cm

šířka

100 cm

výška

45 cm

objem

210 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.