České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kolpa San CAROL Sedací vana

Zvolená varianta:

16 378,- Kč

akcenovinka

Obdélníková akrylátová vana Kolpa San CAROL je koncepčně zcela ojedinělou vanou v délkové kategorii 170 cm, protože je v nožní partii opatřena výškově odstupňovaným sedákem.

Kromě standardních funkcí tak tato zajímavá vana nabízí i možnost sprchování vsedě nebo pohodlnou pozici při hygieně nohou. Senoři nebo osoby s tělesným handicapem nebudou mít problém s usedáním či vstáváním ze dna vany.

Je libo dát si nohy pěkně nahoru i při relaxační koupeli ve vaně? Žádný problém ve vaně Kolpa San CAROL - máte zde přece k dispozici vyvýšený sedák !

Vana Kolpa San CAROL má charakteristický design koupacího prostoru: anatomické prolisy na obou bocích vany, přepadový otvor zapuštěný v korpusu v čele vany nad oválným sedákem a vytvarování nožní části do vybíhajících růžků. Opravdu nehrozí, že byste si tento model vany mohli splést s jinou běžnou produkcí, vana Kolpa San CAROL je prostě svá!

Odtokový otvor je situován v ose vany pod sedákem.

Zádová partie vany má příjemný zaoblený tvar pro pohodlné spočinutí.

Součástí vany jsou i dvě praktická vnitřní vanová madla.

Slovinský značkový výrobce sanitárních zařizovacích předmětů - společnost KOLPA SAN - nabízí široké portfolio výrobků pro vybavení koupelen: akrylátové koupací vany ve dvou kvalitativně odlišných liniích, hydromasážní vany, vany sedací i vany s dvířky, vanové a sprchové zástěny, sprchové kouty, sprchové vaničky, sprchové masážní boxy, koupelnový nábytek, koupelnové doplňky, a.j.

Elegantní propracovaný design a dokonalé řemeslné zpracování se snoubí s dobrou kvalitou použitých materiálů a vysokou provozní spolehlivostí finálních výrobků Kolpa San. Přijatelné ceny jsou třešničkou na dortíku tohoto sympatického evropského výrobce.

výrobce

Kolpa San

druh

sedací

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

170 cm

šířka

80 cm

výška

42 cm

objem

190 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.