České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Santech ONE Mělká obdélníková vana

!Zboží má 6 variant

Zvolená varianta:

Rozměry: 160 x 72,5 cm

sleva
20 %

původně 7 475,- Kč

5 980,- Kč

akcenovinka

Na základě vany SMART, nyní už notorického bestselleru, vznikl výrobek, který zaujme zejména ty, kteří od vany požadují snadnou přístupnost - je jím pravoúhlá vana Santech ONE, kterou Vám v celé paletě rozměrů (od minimalistické 120cm verze až po rozměrnou 170cm variantu) nabízíme ve snížené výšce 35 cm! Jedná se tedy o svého druhu unikát, který najde uplatnění v celé řadě případů, kdy oceníme mělkou vanu - uvidíte, že ve Vaší koupelně tato kráska od Santechu rychle zdomácní!

Česká společnost SANTECH vyrábí ucelenou řadu velice kvalitních značkových akrylátových van evropské úrovně s originálním a atraktivním designem. Sjednocující koncepce SANTECH DESIGN, která je pro výrobky SANTECH charakteristická, je výsledkem trvalé spolupráce vývojového oddělení výrobce s renomovanými studii průmyslového designu. Elegantní vzhled, promyšlená účelnost a komfort ve spojení s vysokou kvalitou použitých materiálů a moderní výrobní technologií - to vše dává záruku vysoké užitné hodnoty i dlouhodobé životnosti všech produktů SANTECH. Výchozím materiálem pro výrobu vanových skořepin jsou desky o tlouštce 4 mm z kvalitního litého akrylátu (PMMA) s ultrahladkým neporézním povrchem v antibakteriální úpravě - vynikají tepelně izolačními vlastnostmi, značnou barevnou i tvarovou stálostí a také otěruvzdorností. Snadná udržba a opravitelnost povrchu jsou u van SANTECH samozřejmostí. Výrobce poskytuje na všechny vany nadstandardní obchodní záruku v trvání 10 let (+ garantovaná dostupnost náhradních dílů min. 5 let).

Společnost SANTECH jako jedna z mála mezi ostatními výrobci v oboru hydromasážní sanitární techniky splnila podmínky pro udělení certifikace osvědčující zařazení výrobků do kategorie dle ČSN EN 1441 - t. j. Prostředky zdravotnické techniky. V praxi to znamená, že hydromasážní vany SANTECH jsou určeny nejen pro běžné domácí použití, ale i k profesionálním účelům ve veřejném lázeňství (wellness) a zdravotnictví jako hydroterapeutická zařízení. Vaše koupelna se tak může proměnit ve skutečné domácí lázně.

výrobce

Santech

kód výrobku

SAONE160

druh

mělká

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

160 cm

šířka

72.5 cm

výška

35 cm

objem

140 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.