České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Polysan SHALLOW Mělká obdélníková minivana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Provedení: STANDARD s podstavcem

sleva
20 %

původně 6 230,- Kč

4 984,- Kč

akcenovinka

Představujeme Vám jedinečný výrobek bořící vžité hranice mezi sprchovou vaničkou a tradiční vanou. Na obdélníkovou akrylátovou krasavici SHALLOW z dílen českého Polysanu můžeme díky netradičním rozměrům (120 x 75 x 26 cm! - délka x šířka x výška) pohlížet jako na obojí - buď jako na štědře dimenzovanou vaničku s hlubokým korpusem, nebo jako na kompatní mělkou vanu. Obou úloh se zhostí se ctí a elegancí. Mělká obdélníková vana Polysan SHALLOW najde uplatnění například při rekonstrukcích v tradičních bytových jádrech panelových domů, jako ryba ve vodě se však cítí i při aplikacích ve velkorozměrových sprchových koutech.

Mělká vana Polysan SHALLOW je ideálním řešením pro starší nebo tělesně handikepované uživatele, kteří by se do jiné vany o standardní výšce dostávali s obtížemi nebo by to pro ně bylo úplně nemožné.

Výrobce uvádí doporučenou celkovou výšku vany SHALLOW s nainstalovanými nožkami a vanovým sifonem  pouhých 40 cm!!!

Představujeme Vám variantu mělké obdélníkové vany Polysan SHALLOW 120 x 75 x 26 cm v provedení s podstavcem, t.j.  s výškově nastavitelnými nožkami.

K vaně Polysan SHALLOW výrobce zatím nenabízí plastové krycí panely, k dispozici jsou pouze tzv. TIFA-panely (stavební prefabrikáty s přípravou na nalepení obkladaček - viz produktový katalogový list).

POLYSAN je český značkový výrobce koupacích i hydromasážních van, sprchových a vanových zástěn, sprchových vaniček, hydromasážních panelů, příslušenství a dalších sanitárních produktů. Základem firemní filosofie je vysoká úroveň kvality, provozní spolehlivosti a užitné hodnoty výrobků. Tradice od roku 1996, výrobní flexibilita a časté inovace produkce, společně s pravidelným uváděním novinek na přehlídkách a veletrzích řadí POLYSAN ke špičce tuzemských firem v oboru a ke stálicím na tomto trhu. Poskytovaná obchodní záruka na vany je 7 let od data prodeje.

výrobce

Polysan

kód výrobku

71564CV

druh

mělká

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

120 cm

šířka

75 cm

výška

26 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.