České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ravak SAFESTEP SQUARE Samolepící protiskluzové čtverečky

Zvolená varianta:

sleva
25 %

původně 249,- Kč

187,- Kč

akcenovinka

Hledáte nenápadný, a přece efektivní způsob, jak učinit Váš pohyb v koupelně bezpečnější - ať už ve vaně, na mokré dlažbě, nebo ve sprchovém koutu? Nechcete jít cestou nevzhledných a hygienicky problematických gumových podložek nebo rohoží? Máme pro Vás vynikající řešení! Pod značkou Ravak Vám nyní nabízíme speciální samolepící protiskluzové prvky SafeStep, které lze aplikovat na všechny sanitární povrchy. Vzhledem k transparentnímu provedení budou navíc tyto protiskluzové samolepky, zhotovené velice odolnou technologií 3M, velmi nenápadné. K dispozici jsou buď 10cm čtverečky, nebo souvislé pásky o šířce 25 mm.

Počet čtverečků v balení: 4 ks

Rozměry čtverečku: 10 x 10 cm

Značkové výrobky RAVAK jsou velmi populární - na stejnojmenného zeleného firemního maskota Žabáka si vzpomene téměř každý. V nabídkovém portfoliu největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě - tradiční české společnosti Ravak - nacházíme širokou paletu kvalitních sprchových koutů, vanových a sprchových zástěn, sprchových vaniček a akrylátových van, včetně hydromasážních. Kvalita výrobků, moderní výrobní technologie i nadčasovost designu všech produktů odrážejí současný rozmach oboru sanitární techniky. Přesvědčení o tom, že technická dokonalost je samozřejmostí, avšak teprve prvotřídní design otvírá nové dimenze užitné hodnoty výrobků, se stalo východiskem pro úzkou spolupráci firmy Ravak s návrhářským studiem DESIGN A STORZ, která vnesla cenné zkušenosti z oblasti automobilového designu do oboru sanitární techniky. Vysokou kvalitu všech výrobků Ravak garantuje mimo jiné certifikát ISO 9001:2000. Ravak v podání Českých van - pro Vaši koupelnu jen to nejlepší!

výrobce

Ravak

kód výrobku

X000000690

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.