České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Multi ABS NEW Sprchová vanička čtvrtkruhová

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 80 x 80 cm

1 990,- Kč

akcenovinka

Chcete mít svůj sprchový kout opatřený bělostnou čtvrtkruhovou vaničkou a nesáhnout přitom příliš hluboko do kapsy? Nabízíme Vám sprchovou vaničku Multi ABS NEW, která se ve Vaší koupelně rozhodně neztratí...

Akrylátové sprchové vaničky Multi ABS NEW se v rámci nabídky Českých koupelen vyznačují především bezkonkurenční cenou, stlačenou při daných výrobních podmínkách na naprosté minimum. Jak název napovídá, tyto samonosné boxované vaničky jsou zhotoveny z vícevrstvého akrylátového sendviče ABS, opatřeného nástřikem. Je vhodné je do sprchových koutů kombinovat se zástěnami Multi TOP ELEMENT, případně TOP CLASSIC (naleznete v naší nabídce).

Distribuční produktová linie MULTI zahrnuje výběr economy produktů ze všech kategorií zařizovacích předmětů a doplňků sanitární techniky. Hlavním atributem této distribuční značky je velice příznivý poměr užitná hodnota / cena. Produkty MULTI tak představují cenově přijatelnou alternativu vůči nabídkám hobby řetězců, DIY marketů a ostatním pricefighterům na trhu. Na výrobky MULTI se poskytuje obchodní záruka v trvání 24 měsíců od data prodeje.

výrobce

Multi

kód výrobku

ABSNEW80S

tvar

čtvrtkruh

materiál

ABS/akrylát

konstrukce

samonosná-kompakt

protiskluzová úprava

Antislip

délka

80 cm

šířka

80 cm

poloměr zakřivení R

550 mm

výška

15 cm

sedací vanička

ne

hloubka

4.5 cm

Ø odpadního otvoru

90 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.