České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

T-line EP OFFSET Sprchová vanička

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Stranová varianta: levá

4 136,- Kč

akcenovinka

Velice praktických a elegantních sprchových vaniček kombinujících tvar obdélníku a čtvrtkruhu je na našem trhu stále jako šafránu - o to více potěší v nabídce Českých koupelen mramoritová vanička T-line EP o půdorysných rozměrech 100 x 80 cm a výšce pouhé tři centimetry, díky které se skvěle hodí pro nízkobariérová a bezbariérová koutová řešení.

Koncept ECONOMY řady akčních produktů (zejména koupacích van, sprchových vaniček a sprchových koutů) distribuční série T-LINE je novou alternativní výrobní a prodejní linií předního českého značkového výrobce sanitární techniky. Vedle standardně vyráběných a v katalozích  uváděných produktů, jsou limitovaně a pouze prostřednictvím vybraných distributorů uváděny na trh nové zajímavé produkty prvotřídní kvality, líbivého designu a se základní obchodní zárukou. Nabízí se šance nakoupit koupelnové vybavení ve velmi příznivých cenových relacích, platí zde doslovně: hodně muziky za málo peněz. Přesvěčte se, že dobrá kvalita nemusí být drahá!

výrobce

T-line

kód výrobku

194394010801

tvar

atypický

materiál

litý mramor

konstrukce

samonosná-kompakt

délka

100 cm

šířka

80 cm

poloměr zakřivení R

550 mm

výška

3 cm

sedací vanička

ne

hloubka

1.5 cm

Ø odpadního otvoru

90 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.