České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

T-line EP OFFSET Asymetrický sprchový kout

Zvolená varianta:

6 665,- Kč

akcenovinka

Sprchový kout produktové řady T-line EP, který se vyznačuje stále nepříliš obvyklým offsetovým půdorysem, díky kterému je kout dostatečně prostorný a zároveň šetří v koupelně cenné centimetry, což ještě dále umocňuje posuvný systém otvírání. Na Českých koupelnách Vám tuto zástěnu nabízíme v bílé rámové verzi s polystyrolovou výplní. 63 cm široký vstup usnaňuje púřístupnost. Jedná se praktický a cenově velice příznivý výrobek.

Koncept ECONOMY řady akčních produktů (zejména koupacích van, sprchových vaniček a sprchových koutů) distribuční série T-LINE je novou alternativní výrobní a prodejní linií předního českého značkového výrobce sanitární techniky. Vedle standardně vyráběných a v katalozích  uváděných produktů, jsou limitovaně a pouze prostřednictvím vybraných distributorů uváděny na trh nové zajímavé produkty prvotřídní kvality, líbivého designu a se základní obchodní zárukou. Nabízí se šance nakoupit koupelnové vybavení ve velmi příznivých cenových relacích, platí zde doslovně: hodně muziky za málo peněz. Přesvěčte se, že dobrá kvalita nemusí být drahá!

výrobce

T-line

kód výrobku

194395010080

půdorysný tvar

offset

stranová varianta

univerzální

systém otvírání

posuvný

pevné segmenty

2

pohyblivé segmenty

2

konstrukce

rám - bílý

materiál výplní

umělé sklo

provedení výplně

matné/zneprůhledňující

vodoodpudivá úprava

ne

délka

100 cm

šířka

80 cm

poloměr zakřivení R

550 mm

šířka vstupu

63 cm

výška

185 cm

komplet s vaničkou

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.