České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Teiko GOMERA Sprchová vanička

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Povrch: hladký

sleva
28 %

původně 3 380,- Kč

2 433,- Kč

akcenovinka

V případě sprchové vaničky Teiko GOMERA jde o čtvrtkruhovou obdobu modelu Ikaria, kterému odpovídá svými rozměry i provedením. Zakřivený okraj ji předurčuje k osazení sprchovými zástěnami o poloměru R500. Značnou výhodou je možnot volit mezi provedením s hladkým povrchem, nebo variantou opatřenou protiskluzovou vrstvou.

Česká společnost Teiko se od roku 1992 řadí k nejúspěšnějším výrobcům sanitární techniky v regionálním i evropském kontextu. Svědčí o tom nejen široké spektrum nabízených produktů (akrylátové vany, hydromasážní vany, sprchové vaničky, sprchové a vanové zástěny, sprchové boxy, masážní boxy, parní masážní boxy, umyvadla, bazény SPA a další výrobkové linie), ale také popularita značky Teiko u zákazníků. O standardu kvality, dokladované mimo jiné prestižním certifikátem ISO 9001:2000, mnohé vypovídá zejména používání špičkových akrylátových desek exkluzivní značky Lucite, bezpečnostních kalených skel, jakostních hliníkových profilů a dalších osvědčených sanitárních komponentů. Ještě před koupí tak víte, že se na Vámi vybraný výrobek z dílny Teiko budete moci plně spolehnout, což ještě podtrhuje výrobcem garantovaná záruka až 10 let od data prodeje. Na klidném spaní pak přidá vědomí, že vznikl s nejvyšší ohleduplností k životnímu prostředí (dle přísné normy ISO 14001).

výrobce

Teiko

kód výrobku

V131080N32T03001

tvar

čtvrtkruh

materiál

akrylát

konstrukce

k podezdění/zapuštění

délka

80 cm

šířka

80 cm

poloměr zakřivení R

500 mm

výška

9 cm

sedací vanička

ne

hloubka

8 cm

Ø odpadního otvoru

52 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.