České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

SA-line MODICA Bidetová baterie bez výpusti

Zvolená varianta:

sleva
61 %

původně 3 490,- Kč

1 350,- Kč

akcenovinka

Bidetová baterie bez výpusti v chromovém provedení.

Neustupující popularita ostrých hran nás přiměla k tomu, abychom pro Vásrozšířili nabídku baterií o sérii Modica, ze které si vyberete tu nejvhodnějšíbaterii právě k Vašemu umyvadlu. K malým umyvadlům v šířce do 60 cm sehodí užší baterie, umyvadlům širším sluší baterie klasická. Pro ty z Vás, kterénový design zaujal natolik, že jej chcete přenést i do Vaší kuchyně, jsme dosérie zahrnuli i baterii dřezovou, velmi elegantní a stylovou. Modica sebáječně hodí k nové řadě nábytku Marioka.

Komerční distribuční koncept SA-line zahrnuje širokou nabídku koupelnového vybavení - především v kategoriích vodovodních baterií, sprchového programu, koupelnových doplňků, zrcadel, galerek, drobného koupelnového nábytku, drátěného programu a dalších od různých výrobců. Produkty konceptu SA-line jsou k dispozici nejen jako solitéry, ale především v designově zajímavých, vzhledově jednotných sériích. Nabízí se tak možnosti stylového řešení koupelen a sanitárních prostor a jejich vybavení drobnými zařizovacími předměty a doplňky v jednotném nebo vzhledově příbuzném hávu.

výrobce

SA-line

kód výrobku

1116-03

typ

bidetová

instalace

stojánková

ovládání

pákové

směšování

mechanické

konstrukce

jednoprvková

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.