České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Polysan ELIPSA Sprchová vanička

!Zboží má 8 variant

Zvolená varianta:

Délka: 100 cm

Šířka: 80 cm

Konstrukce: nožky

sleva
20 %

původně 5 680,- Kč

4 544,- Kč

akcenovinka

Téměř neomezená variabilita - to je hlavní z řady ctnostní, které zdobí sprchovou vaničku Polysan ELIPSA. Variabilita vychází především z bohaté nabídky délkových variant této elegantní a kvalitní obdélníkové vaničky. ELIPSA získala svůj název podle oválného prolisu dna, který působivě kontrastuje s obdélníkovým půdorysem jejího korpusu. Vychutnejte si komfortní sprchování roztančené na povrchu tohoto jakostního výrobku.

ELIPSA se řadí do třídy nízkých vaniček - znamená to, že její korpus snadno nainstalujete téměř v rovině s podlahou, přičemž do úvahy připadají i další možnosti instalace, zejména osazení krycím panelem. Při hloubce pouhé 4 cm Vám vaničkový okraj při vstupu do sprchového koutu nemusí vůbec překážet - při daném způsobu instalace se tak jedná v podstatě o bezbariérovou vaničku.

Akrylátové sprchové vaničky Polysan představují nejvyšší kvalitu v daném segmetu. Jsou vyráběny z litého akrylátu zpevněného sklolaminátem. Dno vaničky je vyztužené DTD deskou. Akrylát má velice hladký povrch s minimální možností uklouznutí, velmi dobře tlumí hluk dopadající vody a je stálobarevný. O robustní konstrukci vypovídá hmotnost vaniček (od 11 - 17 kg).

POLYSAN je český značkový výrobce sprchových vaniček i zástěn, dále koupacích i hydromasážních van, příslušenství a dalších sanitárních produktů. Základem firemní filosofie je vysoká úroveň kvality, provozní spolehlivosti a užitné hodnoty výrobků. Tradice od roku 1996, výrobní flexibilita a časté inovace produkce, společně s pravidelným uváděním novinek na přehlídkách a veletrzích řadí POLYSAN ke špičce tuzemských firem v oboru a ke stálicím na tomto trhu. Poskytovaná obchodní záruka na vaničky je 7 let od data prodeje.

výrobce

Polysan

kód výrobku

67511

tvar

obdélník

materiál

akrylát

konstrukce

samonosná-nožky

délka

100 cm

šířka

80 cm

poloměr zakřivení R

0 mm

výška

12.5 cm

sedací vanička

ne

hloubka

4 cm

Ø odpadního otvoru

90 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.