České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Erra MARIOKA ll/NATY Vysoká skříňka

!Zboží má 8 variant

Zvolená varianta:

Provedení: černá

sleva
20 %

původně 8 990,- Kč

7 192,- Kč

akcenovinka

Komfortní úložný prostor se vším všudy - 140 cm vysoká závěsná skříňka z nábytkové série Erra MARIOKA ll/NATY dává k dispozici dva policové oddíly, přístupné skrze dvoje pantová dvířka. Na výběr je osm atraktivních barevných provedení.

Série koupelnového nábytku Erra MARIOKA II přináší do Vaší koupelny čerstvý vítr inspirace a změny. Její stylové kontury nacházejí vyjádření typicky v šesti různých barevných provedeních. Sladěnost všech prvků dává na srozuměnou, že máme co do činění s vyspělým nábytkovým konceptem, který otvírá řadu možností, jak Vaši novou koupelnu pojmout. Ať už se rozhodnete pro jediný nýbytkový kus či celou sestavu, rozhodně nebudete zklamáni...

Série koupelnového nábytku Erra jsou trefou do černého téměř pro každého zákazníka - z kvalitního zázemí tradičního a silného českého výrobce vycházejí špičkové produkty, které zaujmou jak vynikající kvalitou zpracování, tak u nábytku pochopitelně tím nejdůležitějším - designem a působivým estetickým účinkem. Díky širokému spektru designových pojetí není problém zvolit si přesně ten interiérový koncept, který ideálně odpovídá ladění a prostorovým dispozicím Vaší koupelny. Stylová sladěnost jednotlivých nábytkových prvků je v tomto případě samozřejmostí. Doplnit takto koncipované řady koupelnové nábytku o další zařizovací předměty, zejména sanitární keramiku, baterie či koupelnové doplňky, je hračka.

Český značkový výrobce ERRA již více než deset let produkuje pro tuzemsko i zahraniční trhy kvalitní koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení. V nabídkovém portfoliu společnosti, které se vyznačuje velkou produktovou pestrostí, nalezneme desítky vlastních designových sérií koupelnového nábytku, sledujících jak módní minimalistické tendence současných koupelnových interiérů, tak i retro styl nebo takzvanou koupelnovou klasiku. Veškerý nábytek je vyroben v České republice a dodává se ve složeném stavu. Vysokou životnost a užitnou hodnotu nábytku ERRA zaručují používané kvalitní materiály s širokou škálou barevných provedení v umělé dýze nebo lakovaném MDF. Pracovní mycí a odkládací desky jsou z umělého kamene Rockstone. Mezi detaily, které zpříjemňují každodenní užívání, patří i tiché a bezpečné zavírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED-diodami. Produkci ERRA doplňují nástěnná, nábytková i toaletní zrcadla, nábytkové galerky do koupelen a designová elektrická svítidla pro osvětlení zrcadel a galerek. České koupelny doporučují výrobky ERRA Vaší pozornosti.

výrobce

Erra

kód výrobku

59154LP

horizontální hloubka

30 cm

šířka

35 cm

výška

140 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.