České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Erra FLOAT Čtvercové zrcadlo s LED osvětlením

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Osvětlení: jednobarevné (bílé)

sleva
20 %

původně 5 990,- Kč

4 792,- Kč

akcenovinka

Design zrcadel Erra FLOAT je umocněn efektní konstrukcí, která evokuje dojem, jakoby vlastní zrcadlo plavalo v rámu. Štěrbinou mezi rámem a zrcadlem proniká do koupelny rozptýlené intimní světlo. Zrcadla jsou standardně osazena bílým LED osvětlením, na objednávku však lze instalovat i RGB barevnou chromoterapii, pozitivně působící na lidskou psychiku a náladu. Ryze český výrobek Vám tak nabízí velmi praktické, stylové a bezpečné řešení pro vaše koupelny. Zrcadla Erra FLOAT jsou dodávána v několika praktických rozměrových kombinacích, které lze použít k různým šířkám umyvadel.

Představujeme Vám čtvercové zrcadlo Erra FLOAT, artikl 22555, o rozměrech 55 x 55 cm.

Barva rámu: bílá

Hloubka: 4 cm

Napájení: 230 V/50 Hz

Zrcadla s úsporným LED osvětlením se stávají hitem moderních koupelen nejen pro nízkou spotřebu elektrické energie a dlouhou životnost, ale i pro svou přirozenou barvu blízkou dennímu světlu. 

Standardní provedení rámu je v bílé barvě. Na přání lze lakovat i v dalších odstínech.

Zrcadla jsou na zadní straně opatřena elektrickým kabelovým vývodem, který se přes svorkovnici připojuje na síťové napájení.

Zrcadla Erra FLOAT nejsou opatřena vlastním spínačem, ovládání osvětlení je třeba řešit externím vypínačem v rámci elektroinstalace koupelny.

Český značkový výrobce ERRA již více než deset let produkuje pro tuzemsko i zahraniční trhy kvalitní koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení. V nabídkovém portfoliu společnosti, které se vyznačuje velkou produktovou pestrostí, nalezneme desítky vlastních designových sérií koupelnového nábytku, sledujících jak módní minimalistické tendence současných koupelnových interiérů, tak i retro styl nebo takzvanou koupelnovou klasiku. Veškerý nábytek je vyroben v České republice a dodává se ve složeném stavu. Vysokou životnost a užitnou hodnotu nábytku ERRA zaručují používané kvalitní materiály s širokou škálou barevných provedení v umělé dýze nebo lakovaném MDF. Pracovní mycí a odkládací desky jsou z umělého kamene Rockstone. Mezi detaily, které zpříjemňují každodenní užívání, patří i tiché a bezpečné zavírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED-diodami. Produkci ERRA doplňují nástěnná, nábytková i toaletní zrcadla, nábytkové galerky do koupelen a designová elektrická svítidla pro osvětlení zrcadel a galerek. České koupelny doporučují výrobky ERRA Vaší pozornosti.

výrobce

Erra

kód výrobku

22555

tvar

čtverec

šířka

55 cm

výška

55 cm

rám

ano

fazeta

ne

dekor

ne

osvětlení

ano

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.