České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Erra OLYMP LED Osvětlení nad zrcadlo

Zvolená varianta:

sleva
5 %

původně 1 190,- Kč

1 131,- Kč

akcenovinka

Užité umění v té nejryzejší podobě, setkávající se s progresivní technologií - to je originálně řešené koupelnové svítidlo Erra OLYMP. Netradiční rozvlněný design zkrášlí Vaše zrcadlo a dodá mu glanc luxusu. Úsporné 3wattové svítidlo poskytne příjemné světlo s téměř neomezenou životností při zanedbatelné spotřebě energie. Co víc si přát...

Provedení: chrom

Rozměry: 30 x 22 x 195 mm

Napájecí napětí:DC 12V

Maximální výkon: 3W

Počet LED: 6

Barva světla: teplá bílá

Český značkový výrobce ERRA již více než deset let produkuje pro tuzemsko i zahraniční trhy kvalitní koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení. V nabídkovém portfoliu společnosti, které se vyznačuje velkou produktovou pestrostí, nalezneme desítky vlastních designových sérií koupelnového nábytku, sledujících jak módní minimalistické tendence současných koupelnových interiérů, tak i retro styl nebo takzvanou koupelnovou klasiku. Veškerý nábytek je vyroben v České republice a dodává se ve složeném stavu. Vysokou životnost a užitnou hodnotu nábytku ERRA zaručují používané kvalitní materiály s širokou škálou barevných provedení v umělé dýze nebo lakovaném MDF. Pracovní mycí a odkládací desky jsou z umělého kamene Rockstone. Mezi detaily, které zpříjemňují každodenní užívání, patří i tiché a bezpečné zavírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED-diodami. Produkci ERRA doplňují nástěnná, nábytková i toaletní zrcadla, nábytkové galerky do koupelen a designová elektrická svítidla pro osvětlení zrcadel a galerek. České koupelny doporučují výrobky ERRA Vaší pozornosti.

výrobce

Erra

kód výrobku

1210-04

způsob instalace

nad zrcadlo

svítidlo

LED

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.