České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Erra OLYMP LED Osvětlení nad zrcadlo podélné

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Šířka: 30 cm

sleva
20 %

původně 1 790,- Kč

1 432,- Kč

akcenovinka

To nejmodernější, co může současný koupelnový design nabídnout v segmentu nadzrcadlového osvětlení. Futuristicky vyhlížející svítidlo Erra OLYMP je vybaveno dvojicí úsporných, a přitom velmi svítivých LED diod, které vnesou do Vaší koupelny to pravé světlo. Vybírat lze z 30cm a 40cm verze.

Provedení: chrom

Rozměry: 298 x 35 x 103 mm

Svítidlo: 2 x 3W LED, 230 V

Součástí balení je velmi tenký 220 V AC transformátor (L98xW45xH10mm), který se instaluje za zrcadlo.

Český značkový výrobce ERRA již více než deset let produkuje pro tuzemsko i zahraniční trhy kvalitní koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení. V nabídkovém portfoliu společnosti, které se vyznačuje velkou produktovou pestrostí, nalezneme desítky vlastních designových sérií koupelnového nábytku, sledujících jak módní minimalistické tendence současných koupelnových interiérů, tak i retro styl nebo takzvanou koupelnovou klasiku. Veškerý nábytek je vyroben v České republice a dodává se ve složeném stavu. Vysokou životnost a užitnou hodnotu nábytku ERRA zaručují používané kvalitní materiály s širokou škálou barevných provedení v umělé dýze nebo lakovaném MDF. Pracovní mycí a odkládací desky jsou z umělého kamene Rockstone. Mezi detaily, které zpříjemňují každodenní užívání, patří i tiché a bezpečné zavírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED-diodami. Produkci ERRA doplňují nástěnná, nábytková i toaletní zrcadla, nábytkové galerky do koupelen a designová elektrická svítidla pro osvětlení zrcadel a galerek. České koupelny doporučují výrobky ERRA Vaší pozornosti.

výrobce

Erra

kód výrobku

1210-01

způsob instalace

nad zrcadlo

svítidlo

LED

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.