České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Novaservis SILVER Sprchová plastová hadice

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

Délka: 120 cm

sleva
20 %

původně 198,- Kč

159,- Kč

akcenovinka

Plastová sprchová hadice Novaservis SILVER je za velmi výhodnou cenu nabízena v několika délkách. Jedná se o elegantního a praktického dříče, bez kterého se žádná koupelna neobejde.

Délka: 120 cm

Provedení: odolný stříbrný plast

Spchový program značky Novaservis čítá v nabídce Českých koupelen desítky a deítky kvalitních výrobků, navržených k tomu, aby učinili Vaše sprchování pohodlnější, bezpečnější a také ekonomičtější. Šířkou záběru, moderním vzhledem a důrazem na dlouhodobou funkčnost se při nízkých pořizovacích cenách řadí tyto produkty k bestsellerům na Českých koupelnách - nebojte se je vyzkoušet na vlastní koupelnu.

Česká společnost Novaservis je tradiční výrobce mimo jiné kvalitních vodovodních baterií (řady TITANIA, METALIA, NOBLESS) a designových koupelnových doplňků (série METALIA). Za téměř čtvrtstoleté působení na tuzemském i celoevropském trhu se dokonale naplnilo firemní motto QUALITY-DESIGN-STYLE a všechny produkty zaštítěné značkou Novaservis jsou vnímány jako vzhledově dokonalé a spolehlivé sanitární zařizovací prvky s vysokou užitnou hodnotou. Novaservis je členem nadnárodního holdingu Ferro Group. Vedle vlastní produkce distribuuje i sortiment dalších známých značek, jako jsou La Torre, Ferro, Weberman, Stern Engineering, Gustavsberg, Schloesser, a.j. - v produktových liních směšovacích vodovodních baterií, koupelnových doplňků, interiérových armatur, elektronických bezdotykových baterií, sprchového programu, koupelnových radiátorů, WC-sedátek, kuchyňských dřezů, zahradního programu, oběhových čerpadel, rozdělovačů topných okruhů pro podlahové vytápění a neposlední řadě i komplexního technického sortimentu armatur, tvarovek a měřičů pro instalace rozvodů topení, vody a plynu. Novaservis disponuje širokou výrobní a vývojovou základnou a všechny jeho produkty před uvedením na trh procházejí rozsáhlými zkouškami v souladu s firemním systémem řízení jakosti dle normy ISO 9001.

výrobce

Novaservis

kód výrobku

SILVER/120,0

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.